Povezane vesti
Radojičić: Sećanje na „Oluju” nikada neće izbledeti
Danas 04.08.2020
Gradonačelnik Beograda prof. dr Zoran Radojičić poručio je na 25. godišnjicu operacije ,,Oluja” da sećanje na tragičnu prošlost ne sme izbledeti, ali i da je to sećanje pouka generacijama koje dolaze da budućnost gradimo na prepoznavanju zločina i… »
Mihajlović: Žrtve Oluje nećemo zaboraviti, ali budućnost nas obavezuje na saradnju
Slobodna Evropa 04.08.2020
Potpredsednica Vlade Srbije, Zorana Mihajlović, ocenila je u utorak povodom godišnjice hrvatske vojne akcije Oluja, da srpski narod nikad neće zaboraviti svoje žrtve, ali da je važno da Srbija i Hrvatska za budućnost traže drugačije puteve od onih iz… »
Mihajlovićeva povodom godišnjice "Oluje": Žrtve nećemo zaboraviti, ali budućnost nas obavezuje na saradnju
RTV 04.08.2020
BEOGRAD - Potpredsednica Vlade Srbije, prof. dr Zorana Mihajlović, rekla je povodom godišnjice hrvatske vojne akcije "Oluja", da srpski narod nikad neće zaboraviti svoje žrtve, ali da je važno da Srbija i Hrvatska za budućnost traže drugačije puteve od… »
Vesti dana »

Mladić uhapšen zbog sumnje da je sinoć napao policajce kod Filozofskog fakutleta
Moj Novi Sad pre 15 minutajoš 33 povezane

„Ostaćemo u zgradi“: Dekan Filozofskog fakulteta u Novom Sadu nada se da će današnji protest proći mirnije nego juče
Danas pre 1 satjoš 30 povezanih

Nakon prohladnog jutra, maksimalna temperatura do 33 stepena
RTV Novi Pazar pre 2 satajoš 40 povezanih

B92.sport u Rigi: "Orlovi" spremni, Pešić oprezan - Estonac piše istoriju protiv Srbije VIDEO
B92 pre 25 minutajoš 39 povezanih