Povezane vesti

Evo šta pešićeva stvarno misli o miljkoviću! A tek Lunu što je potkačila: Ja mojoj majci tako nešto nikad ne bih rekla!

Evo šta pešićeva stvarno misli o miljkoviću! A tek Lunu što je potkačila: Ja mojoj majci tako nešto nikad ne bih rekla!

Kurir 04.08.2020
Jelena Pešić razvezala je jezik pa istakla kako joj je bilo ponižavajuće što je dovode u vezu sa Markom Miljkovićem, koji joj prija kao prijatelj, ali nikako nije njen tip muškarca. Sa druge strane, objasnila je da je Lunu Đogani osuđivala samo… »
Pešićeva potkačila lunu i pomenula kiju?! Ovakvu opasku Đoganijeva joj nikad neće oprostiti!

Pešićeva potkačila lunu i pomenula kiju?! Ovakvu opasku Đoganijeva joj nikad neće oprostiti!

Kurir 04.08.2020
Gledateljka se javila i pohvalila Jelenu Pešić, pa se dotakla veze Lune Đogani i Marka Miljkovića. "Mislim da si iz sopstvene sramote ćutala zbog Miljkovića, njegova zaljubljenost je bila transparentna prema tebi, dok nije došla Luna", rekla je… »
Jelena, iskorišćena si! Lepo su na tebi zaradili: Javio se ovaj muškarac i doveo Gagija do tačke pucanja, a to nije sve!

Jelena, iskorišćena si! Lepo su na tebi zaradili: Javio se ovaj muškarac i doveo Gagija do tačke pucanja, a to nije sve!

Kurir 04.08.2020
Marko Đedović iskoristio je priliku i javio se u emisiji gde su bili Jelena Pešić i Gagi Đogani. Marko je progovorio o Marku Miljkoviću i Luni Đogani, koje ne prestaje da napada. "Svima je već jasno da Gagi priča ono što misli da jeste, što… »

Vesti dana »