Povezane vesti
Strahinja Milić imao 216 kilograma, sada se vraća rukometu
Mozzart sport 04.08.2020
Počeo pripreme sa Partizanom. Posle dve godine pauze Strahinja Milić se vraća rukometu! Nekada najveći talenat među golmanima u Evropi, koji je sa 16 godina debitovao za reprezentaciju Srbije i postao najmlađi Orao ikada, rešio je da sve resetuje i da… »
"Imao sam 216 kilograma, a to nije bio jedini problem": Najmlađi "orao" se vratio sportu posle velike životne drame!
Sportal blic 04.08.2020
Dve godine ga nije bilo u sportu, prošao je kroz pravi pakao, ali je sada opet - tamo gde najviše voli. Posle duge, a životnim izazovima prepune pauze, se vratio rukometu. Najmlađi član rukometne reprezentacije Srbije svih vremena, a za "orlove" je kao… »
Imao sam 216 kilograma: "Džambo" se vraća rukometu i trenira s Partizanom
Mondo 04.08.2020
A nekada je bio i šampion Evrope... A nekada je bio i šampion Evrope... Pauzirao je dve godine, ali sada se vraća rukometu! Strahinja Milić će ponovo stati među stative, a najmlađi reprezentativac Srbije rešio je da krene ispočetka. Kako piše "Sportski… »
Vesti dana »
Potraga srećno završena: 12-godišnja devojčica sa Čukarice ponovo sa roditeljima
Euronews pre 4 satijoš 12 povezanih
Hladno i oblačno ujutru, popodne nepogode: Jeseni kraj nedelje uz pljuskove sa grmljavinom
Mondo pre 1 satjoš 6 povezanih
Zelenski: Rusija će blokirati koridore za žito; Kremlj: Moskva otvorena za pregovore
RTS pre 29 minutajoš 1 povezana
Mađar: Istražujemo kredit od milijardu evra koji je Orbanova vlada odobrila Severnoj Makedoniji
Nova pre 6 satijoš 1 povezana
Hidrolog RHMZ-a upozorava: Nepovoljna hidrološka situacija na Dunavu, najniži vodostaj u poslednjih pola veka
Danas pre 6 satijoš 2 povezane



