Повезане вести
Лоше сте спавали, болела вас глава, били сте нервози Нисте били једини и није у вама био проблем! Ово 2 фактора су крива
Курир 04.08.2020
Ако сте ноћас лоше спавали, болела вас је глава, осећали нервозу, стално се окретали, нисте били једини и проблем није био у вама већ у - времену. На несаницу су утицала два фактора - висока температура и врућ ветар. У скоро… »
Ноћ као врео фен, па нагла промена – колико је ово опасно?
Нова 04.08.2020
Уколико сте ноћас лоше спавали, на то су можда утицала два фактора: висока температура и влажност ваздуха, као и кошава која је дувала у појединим деловима Србије. За нама је врућа ноћ – у шест часова ујутру у Београду… »
Вести дана »
Миливојевић у Ваљеву: Студентски протести нису насилни, насиље изазива Вучићев режим (ВИДЕО)
Данас пре 7 сатијош 1 повезана
Нагла популарност председника Мађарске: Бака већ сад омиљенији него што је његов претходник икада био
Курир пре 2 сатајош 1 повезана
Серија разорних земљотреса у Индонезији: Најјачи био 7,7 степени по Рихтеру
Блиц пре 1 сатјош 5 повезаних
МУП објавио процену броја окупљених на протесту у Ваљеву, приведено 11 особа због оружја и личних карата
Данас пре 1 сатјош 2 повезане



