Povezane vesti

Da li zvezda treba da reaguje: Bane se konačno oglasio – poznato u kom klubu će najverovatnije nastaviti karijeru!

Da li zvezda treba da reaguje: Bane se konačno oglasio – poznato u kom klubu će najverovatnije nastaviti karijeru!

Hot sport 05.08.2020
Završava se saga o transferu Branislava Ivanovića. Branislav Ivanović od 2017. godine nosi dres Zenita, a nkon osvajanja duple krune u ruskom prvenstvu gotovo da može da bira gde će nastaviti karijeru. Već mesecima se spominje interesovanje Crvene… »
Ivanović: Zvezda me nije zvala, sve sam bliži Evertonu

Ivanović: Zvezda me nije zvala, sve sam bliži Evertonu

Nova 05.08.2020
Branislav Ivanović, nekadašnji fudbaler Čelsija i do ove sezone ekipe Zenita, progovorio je o mogućnosti da pojača redove šampiona Srbije, Crvene zvezde. Po osvajanju duple krune sa Zenitom, iskusni 36-godišnji defanzivac je postao slobodan igrač… »
Bane Ivanović konačno progovorio o Zvezdi, ima li nade?

Bane Ivanović konačno progovorio o Zvezdi, ima li nade?

Sportske.net 05.08.2020
Nekadašnji kapiten Srbije se oglasio u engleskim medijima. Branislav Ivanović postao je slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor sa Zenitom, ali je i u 36. godini jedan od najtraženijih fudbalera na tržištu kada se radi o igračima bez… »
Nakon toliko ćutanja! Bane Ivanović progovorio o transferu u Zvezdu!

Nakon toliko ćutanja! Bane Ivanović progovorio o transferu u Zvezdu!

Sportal blic 05.08.2020
Iskusni defanzivac je nakon dugog ćutanja progovorio o transferu u Beograd. od 2017. godine nosi dres Zenita, a nkon osvajanja duple krune u ruskom prvenstvu gotovo da može da bira gde će nastaviti karijeru. Juri ga pola Evrope, a među onima koji su… »
Konačno se oglasio Bane Ivanović! "Što se tiče Crvene zvezde..."

Konačno se oglasio Bane Ivanović! "Što se tiče Crvene zvezde..."

Mondo 05.08.2020
Odogovor je prilično jasan. Odogovor je prilično jasan Spekulisalo se dugo gde će Branislav Ivanović nastaviti karijeru, jer se znalo da sa 36 godina nije rekao sve što ima. Povezivan je sa Crvenom zvezdom i Evertonom, a konačno je progovorio i o… »
Ivanović potvrdio pisanje Novosti: Imam ponudu Evertona, Zvezda me nije zvala

Ivanović potvrdio pisanje Novosti: Imam ponudu Evertona, Zvezda me nije zvala

Večernje novosti 05.08.2020
Završava se saga o transferu Branislava Ivanovića. Kako su "Novosti" prve i najavile nekadašnji reprezentativac Srbije je na korak od transfera u Everton, a ponuda sa Marakane nikada nije ni stigla. Naime, mediji su reprezentativca Srbije selili u… »

Vesti dana »