Povezane vesti
Preminula jedna osoba, na bolničkom liječenju 43 pacijenta
RTV Novi Pazar 05.08.2020
U protekla 24 sata, kako je saopšteno iz Štaba za vanredne situacije, u Regionalnom kovid centru Novi Pazar preminula je jedna osoba a na odjeljenjima su smještena 43 pacijenta. Od ukupnog broja smještenih jedna osoba prikačena je na respirator a dve… »
Preminula jedna osoba, a 43 pacijenata na bolničkom lečenju
Radio sto plus 05.08.2020
Prethodnog dana u Regionalnom covid centru u Novom Pazaru preminula je jedna osoba, a ukupano trenutno ima 43 hospitalizovanih pacijenata, od kojih je jedan na respiratoru, a dvoje na mehaničkoj ventilaciji ( high-flow). Štab za vanredne situacije… »
Iz vranjskih kovid bolnica otpuštena 12 pacijenta
Jugmedia 05.08.2020
Prema jutrošnjim podacima do 7 sati, ukupan broj pacijenata koji se leče od koronavirusa u četiri kovid bolnice u Vranju je 109, a od tog broja 33 pacijenta pozitivna su na korona virus. Među hospitalizovanima nema dece. Trenutan broj slobodnih mesta je… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
Naslovi.ai pre 24 minutajoš 31 povezana

"Umotao ga je u ćebe i stavio pored puta": Potresna ispovest Nevenke kojoj su u "Oluji" ubili sina (12)
Mondo pre 1 satjoš 41 povezana

Kreće odbrojavanje roka Kremlju, Trampov čovek stiže u Moskvu! Predsednik SAD potvrdio da su nuklearne podmornice raspoređene "Znate, to su prepredeni likovi"
Kurir pre 21 minutajoš 23 povezane

Zvezda na dva žreba: Evo na koga crveno-beli mogu u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona
Nova pre 1 satjoš 19 povezanih