Povezane vesti

Kad i kako će se ukidati mere: Brnabić o školama, onlajn nastavi, bioskopima i kada prestaje nošenje maski!

Kad i kako će se ukidati mere: Brnabić o školama, onlajn nastavi, bioskopima i kada prestaje nošenje maski!

Kurir 05.08.2020
Nakon početka smirivanja situacije, uveliko je počelo da se priča o ublažavanju restriktivnih mera u narednom periodu. Još razmišljamo o tim stvarima, ono što nam dolazi je septembar i polazak u školu, rekla je premijerka Ana Brnabić na… »
Krizni štab: Još uvek se razmatraju svi modeli polaska dece u školu, biće određeni jasni kriterijumi

Krizni štab: Još uvek se razmatraju svi modeli polaska dece u školu, biće određeni jasni kriterijumi

RTV 05.08.2020
BEOGRAD - Krizni štab još uvek razmatra modele, koje je predložilo Ministarstvo prosvete, kako će se odvijati nastava u narednoj školskoj godini, kaže premijerka Ana Brnabić. "Slušala sam pažljivo ministra Mladena Šarčevića. Ono čemu ja… »
"Polazak dece u školu je prioritet": Dr Kon: Deci će se meriti temperatura, razmišljamo čak i kako će se koristiti…

"Polazak dece u školu je prioritet": Dr Kon: Deci će se meriti temperatura, razmišljamo čak i kako će se koristiti…

Blic 05.08.2020
"Ministarstvo prosvete je Kriznom štabu uputilo predlog koji mi u ovom trenutku razmatramo, nismo još ništa odlučili i daćemo jasne preporuke i instrukcije koje će Vlada usvojiti", rekla je premijerka Ana Brnabić o početku nove školske godine. -… »
Onlajn nastava ili časovi u učionicama – svi rasprljavljaju o polasku u školu

Onlajn nastava ili časovi u učionicama – svi rasprljavljaju o polasku u školu

RTS 05.08.2020
Trenutno je glavni događaj u vezi sa epidemijom koronavirusa polazak dece u školu. Ministarstvo prosvete je dalo predloge o modelima nastave, ali još uvek ništa nije odlučneo. Epidemiolozi ističu da je važno razgovarati sa roditeljima, da bi se… »
Šta je ful testiranje kolektiva: Vlada Srbije uvodi posebnu metodu kako bi se radnici vratili poslu

Šta je ful testiranje kolektiva: Vlada Srbije uvodi posebnu metodu kako bi se radnici vratili poslu

Telegraf 05.08.2020
Ukidanje mera za kafiće i prodavnice biće postepeno. Vlada Srbije i predstavnici Kriznog štaba razmišljaju o opciji da se čitavi kolektivi ukupno testiraju, posebnom metodom. Premijerka Ana Brnabić, govoreći na konferenciji za novinare o tome kada… »

Vesti dana »