Povezane vesti
"Koga god Srbina da kupe ili dovuku na proslavu zatiranja Srba, Oluja je zločin"
Mondo 05.08.2020
„Oluja“ je zločin i niko neće moći da promeni tu istinu, kaže ministar odbrane Aleksandar Vulin. „Oluja“ je zločin i niko neće moći da promeni tu istinu, kaže ministar odbrane Aleksandar Vulin. „Oluja je zločin i koga god Srbina da kupe ili dovuku na… »
Vulin: „Oluja“ je besprimerni zločin za koji nema opravdanja
Danas 04.08.2020
Ministar odbrane Srbije, Aleksandar Vulin, izjavio je danas uoči 25. godišnjice hrvatske vojno-policijske akcije „Oluja“ da je to bio „besprimerni zločin i ne može imati opravdanje, nigde i nipošto“, prenelo je Ministarstvo. Vulin je rekao da se „Srbija… »
Vesti dana »

Pregled tržišta nekretnina u Srbiji: rast prometa i stabilan porast cena stanova u prvom kvartalu 2025.
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 26 povezanih

Tužilac Nenadić: Ne komentarišem izjave političara, tužilaštvo postupa po propisima
Beta pre 48 minutajoš 13 povezanih

Građani su prepoznali ko radi i ko je posvećen razvoju Kosjerića: Prva izjava Žarka Đokića nakon što je ponovo izabran za predsednika opštine - danima unazad ovaj čovek trpeo je pritisak i nasilje blokadera (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 23 minutajoš 36 povezanih

Tramp potvrdio: Specijalni izaslanik SAD stiže u Rusiju uoči roka za okončanje rata
Nova pre 10 satijoš 25 povezanih

Ambasador Blagojević i poslanik Tufegdžić na parastosu žrtvama “Oluje”
Vesti online pre 1 satjoš 22 povezane