Povezane vesti
Ima li kraja jezivim podacima? U eksploziji u Bejrutu 135 mrtvih, 5.000 povređenih!
Mondo 05.08.2020
Libanski ministar zdravlja saopštio je da je broj poginulih u razornoj eksploziji u Luci u Bejrutu povećan na 135, a da je oko 5.000 ljudi povređeno, prenela je lokalna televizija Al Manar TV. Libanski ministar zdravlja saopštio je da je broj… »
Bejrut: Poginulo 135 ljudi, oko 5.000 povređenih, stotine nestalih
Radio 021 05.08.2020
Prema najnovijim informacijama, u snažnoj eksploziji koja je u utorak pogodila Bejrut, poginulo je 135 ljudi, oko 5.000 je povređeno, a stotine su nestale. Libanska vlada proglasila je "vanredno stanje u gradu Bejrutu na dve nedelje", objavio je na… »
Vesti dana »

Ministar unutrašnjih poslova Srbije: Proizvođač kaže da zvučni top nije upotrebljen u Beogradu
Beta pre 3 satajoš 4 povezane

Boris Džonson ljut na Trampa zbog Putina: Oglasio se bivši britanski premijer pa opleo po ruskom predsedniku: "On ne pregovara, on nam se ruga"
Blic pre 42 minutajoš 1 povezana

Antonio Košta ohrabren razgovorom Zelenskog i Trampa: Nastavićemo razgovore sa ukrajinskim predsednikom na Evropskom savetu
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Saobraćajna nesreća na putu Melenci-Bašaid: Tri osobe su poginule, a četvoro je povređeno
Danas pre 3 satajoš 1 povezana