Povezane vesti

Upoznao je Isidoru dok je bila devojčica: Nebojša Pajkić - Treći susret sam izbegao, ne znajući da mi je suđena

Upoznao je Isidoru dok je bila devojčica: Nebojša Pajkić - Treći susret sam izbegao, ne znajući da mi je suđena

Večernje novosti 06.08.2020
ZA života je Isidora Bjelica (52) često isticala da joj je najveću podršku u borbi sa opakom bolešću pružao njen suprug Nebojša Pajkić. Ovaj skladan par 25 godina je živeo u bračnoj zajednici, iz koje su dobili sina Lava Grigorija i ćerku Vilu… »
"Tuge sam imala u galonima": Isidora je ovako pričala o dobijanju kancera, a prošla je više od 300 alternativnih metoda…

"Tuge sam imala u galonima": Isidora je ovako pričala o dobijanju kancera, a prošla je više od 300 alternativnih metoda…

Blic 05.08.2020
Isidora Bjelica, čuvena književnica, napustila nas je danas u 52. godini života, u Beogradu. Ona je više puta javno govorila o borbi sa opakom bolešću, a jednom prilikom se oglasila na društvenim mrežama, nakon što je odjeknula vest da Svetska… »
Isidora je teško podnosila terapije i optužbe: "Ljudi su pričali da koristim bolest za marketing, tražila sam od muža da…

Isidora je teško podnosila terapije i optužbe: "Ljudi su pričali da koristim bolest za marketing, tražila sam od muža da…

Blic 05.08.2020
Poznata književnica Isidora Bjelica napustila nas je danas, u 52. godini života, u Beogradu. Isidora je za "Blic" jednom prilikom otvoreno pričala o borbi sa bolešću, glasinama koje su kružile i zahtevu za supruga, dramaturga Nebojšu Pajkića. -… »
"Molim se da se završi više ova agonija": Isidora je ovako govorila o borbi sa opakom bolešću pre samo mesec dana

"Molim se da se završi više ova agonija": Isidora je ovako govorila o borbi sa opakom bolešću pre samo mesec dana

Blic 05.08.2020
Čuvena književnica Isidora Bjelica napustila nas je danas, u 52. godini života. Isidora Bjelica umrla je u stanu njenih roditelja na Novom Beogradu. Ona je pre mesec dana otvoreno govorila o borbi sa kancerom, koju je godinama vodila. - Nisam htela da… »
Isidora godinama nije odustajala od borbe protiv bolesti: "Uzdam se u Boga da se desi čudo, svesna sam težine situacije"

Isidora godinama nije odustajala od borbe protiv bolesti: "Uzdam se u Boga da se desi čudo, svesna sam težine situacije"

Blic 05.08.2020
Poznata spisateljica Isidora Bjelica napustila nas je danas, u 52. godini života. Isidora Bjelica umrla je u stanu njenih roditelja na Novom Beogradu. Ona je nedavno za "Novosti" otkrila sa čim se susreće tokom borbe sa opakom bolešću. - Pre dva… »
"Duša ode kad je vreme da ode, kad ima dogovor s Bogom..." Godinama se hrabro borila, a ovako je Isidora Bjelica pričala o…

"Duša ode kad je vreme da ode, kad ima dogovor s Bogom..." Godinama se hrabro borila, a ovako je Isidora Bjelica pričala o…

Blic 05.08.2020
Poznata spisateljica Isidora Bjelica preminula je danas u stanu svojih roditelja na Novom Beogradu. Isidora Bjelica je prople godine otkrila sa čim se susreće tokom borbe sa opakom bolešću, te hrabro poručila da je život zapravo učenje ljubavi. -… »
"Trebalo je da umrem u proleće: 2013." Reči Isidore Bjelice slamaju dušu, ovako se prisećala svega što ju je zadesilo

"Trebalo je da umrem u proleće: 2013." Reči Isidore Bjelice slamaju dušu, ovako se prisećala svega što ju je zadesilo

Blic 05.08.2020
Isidora Bjelica napustila nas je danas, u 52. godini života, a o svojoj bolesti javno je govorila. Isidora je umrla u stanu njenih roditelja na Novom Beogradu. Ona se jednom prilikom prisetila svega što ju je bilo zadesilo zbog borbe sa karcinomom. -… »
Sedam godina se borila: Isidora nije odustajala ni kada je imala čak 77 metastaza!

Sedam godina se borila: Isidora nije odustajala ni kada je imala čak 77 metastaza!

Večernje novosti 05.08.2020
POZNATA spisateljica i voditeljka Isidora Bjelica preminula je danas u 52. godini. Izgubila je bitku sa karcinomom sa kojom se lavovski borila sedam godina. Isidori je rak jajnika otkriven 2013. godine i od tada se ona svim snagama i na sve načine borila… »

Vesti dana »