Povezane vesti

Umrla Isidora Bjelica

Umrla Isidora Bjelica

Danas 06.08.2020
Književnica i TV voditeljka Isidora Bjelica umrla je danas u Beogradu. Vest o njenoj smrti potvrdila je izdavačka kuća „Laguna“, prenosi RTS. Rođena je u Sarajevu 10. decembra 1967. godine gde je i završila gimnaziju. Zatim je završila Fakultet… »
Sestra Isidore Bjelice rasplakala mnoge: Ne, otišla si! Objavila zajedničku fotografiju! Nasmejane i drže se za ruke!

Sestra Isidore Bjelice rasplakala mnoge: Ne, otišla si! Objavila zajedničku fotografiju! Nasmejane i drže se za ruke!

Mondo 06.08.2020
Isidora Bjelica preminula je u 52. godini u Beogradu. Isidora Bjelica preminula je u 52. godini u Beogradu. Isidora je preminula u domu svojih roditelja na Novom Beogradu,nakon borbe sa kancerom jajnika. Ovim povodom oglasili su se brojne poznate… »
Potresna kolumna nebojše pajkića o isidori: Moja žena je devojčica koja veruje u čuda

Potresna kolumna nebojše pajkića o isidori: Moja žena je devojčica koja veruje u čuda

Večernje novosti 06.08.2020
ISKORISTIĆU ovu kolumnu da napišem pismo koje se nadam da Isidora neće čitati, jer bi se ljutila na mene da sam ovako otvoren prema vama. Sam dragi Bog zna koliko je bolova, terapija, igala, otrova, operacija pretrpela za ove dve godine - napisao je… »
Karleuša se od Isidore oprostila emotivnom porukom! Istom onom koju joj je književnica poslala nakon Divnine smrti!

Karleuša se od Isidore oprostila emotivnom porukom! Istom onom koju joj je književnica poslala nakon Divnine smrti!

Mondo 06.08.2020
"Putuj, draga Isidora, ostavila si neizbrisiv trag..." "Putuj, draga Isidora, ostavila si neizbrisiv trag..." Mnogobrojne poznate ličnosti, kao i predsednik Srbije, Aleksandar Vučić oprostili su se od poznate knjiženice Isidore Bjelice, koja je… »
Lav skrhan od bola zbog smrti majke: "Teško mi je, ne mogu da dođem sebi"

Lav skrhan od bola zbog smrti majke: "Teško mi je, ne mogu da dođem sebi"

Blic 05.08.2020
Sin Isidore Bjelice, Lav Pajkić, objavio je na Instagram fotografiju sa preminulom majkom, a sada se i oglasio. Naime, Lavu je drhtao glas i nije mogao dugo da govori o smrti majke. - Mnogo mi je teško, ne mogu da dođem sebi. Dajte mi samo malo… »
Preminula Isidora Bjelica

Preminula Isidora Bjelica

Blic 05.08.2020
Poznata spisateljica Isidora Bjelica je danas preminula. Isidora Bjelica (52) umrla je u stanu njenih roditelja na Novom Beogradu. Isidora je rođena 10. decembra 1967. godine u Sarajevu. Ona je 1986. godine objavila svoju prvu knjigu pod nazivom „Prvi… »
Poslednji oproštaj: Lava Pajkića od majke Isidore Bjelice i reči podrške i utehe se samo nižu

Poslednji oproštaj: Lava Pajkića od majke Isidore Bjelice i reči podrške i utehe se samo nižu

Blic 05.08.2020
Poznata spisateljica Isidora Bjelica danas je preminula u stanu svojih roditelja na Novom Beogradu, a putem društvenih mreža oglasio se njen sin Lav Pajkić. Lav je postavio crno belu fotografiju na kojoj je sa majkom Isidorom, oboje ponosni i sa… »

Vesti dana »