Povezane vesti

Srđan Spiridonović: Napredujemo i pobeđujemo, Katai i ja se odlično slažemo!

Srđan Spiridonović: Napredujemo i pobeđujemo, Katai i ja se odlično slažemo!

Hot sport 06.08.2020
Otkako je došao u redove Crvene zvezde Srđan Spiridonović je ušao u srca svih zvezdaša. Sinoć je popularni ‘Spidi’ bio protagonista Zvezdine pobede sa jednim golom i dve asistencije i tako nastavio sa sjajnim partijama u crveno-belom dresu. –… »
Spiridonović pun pogodak: Odlično se slažem sa Kataijem

Spiridonović pun pogodak: Odlično se slažem sa Kataijem

Večernje novosti 06.08.2020
PRVA "lasta" koja je ovog leta doletela u crveno-belo jato zasada deluje kao pun pogodak. Stigao je Srđan Spiridonović krajem juna na "Marakanu" uz mnogo manje pompe nego povratnici Aleksandar Katai i Gelor Kanga, ali je pruženim partijama u ranoj fazi… »
Gol, dve asistencije, ali Spiri kaže da je moglo i bolje

Gol, dve asistencije, ali Spiri kaže da je moglo i bolje

Nova 06.08.2020
Fudbaler Crvene zvezde Srđan Spiridonović rekao je da je zadovoljan kako je tim odigrao meč drugog kola Superlige protiv Radničkog iz Niša, ali da je moglo još bolje. Izabranici Dejana Stankovića na svom stadionu pobedili su Nišlije 3:0, a… »
Spiridonović: Katai i ja razmišljamo isto

Spiridonović: Katai i ja razmišljamo isto

N1 Info 06.08.2020
Fudbaler Crvene zvezde Srđan Spiridonović kaže da mu je drago zbog dobrih partija od starta sezone, ali da su timski rezultati najbitniji. Novajlija u srpskom šampionu upisao je gol i dve asistencije u trijumfu nad niškim Radničkim (3:0) u drugom… »
Spiridonović: Nije bitno ko daje golove i asistira

Spiridonović: Nije bitno ko daje golove i asistira

Sportski žurnal 06.08.2020
Izabranici Dejana Stankovića na svom stadionu pobedili su Nišlije 3:0, a Spiridonović je susret na „Marakani“ završio sa jednim golom i dve asistencije. Fudbaler Crvene zvezde Srđan Spiridonović rekao je da je zadovoljan kako je tim odigrao meč… »
Katai i Spiridonović se "kapiraju" kao da igraju godinama zajedno - Crvena zvezda je dobila tandem!

Katai i Spiridonović se "kapiraju" kao da igraju godinama zajedno - Crvena zvezda je dobila tandem!

Mondo 06.08.2020
Malo ko je očekivao da već posle dve utakmice Spiridonović i Katai "već osećaju" gde će onaj drugi biti. Malo ko je očekivao da već posle dve utakmice Spiridonović i Katai "već osećaju" gde će onaj drugi biti. Crvena zvezda izgleda veoma dobro… »
Gol sa posvetom: Evo kome je Aleksandar Katai ‘poklonio’ pogodak protiv Radničkog

Gol sa posvetom: Evo kome je Aleksandar Katai ‘poklonio’ pogodak protiv Radničkog

Hot sport 06.08.2020
Povratnik u crveno-beli dres i strelac trećeg gola na utakmici protiv Radničkog, Aleksandar Katai izneo je utiske posle pobede rezultatom 3:0 i postignutog prvog pogotka po povratku u Zvezdu. – Drago mi je što sam postigao prvenac u drugom mandatu u… »
Trener Radničkog: Dekija nisam video 30 godina…

Trener Radničkog: Dekija nisam video 30 godina…

Nova 06.08.2020
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Radoslav Batak rekao je da je njegova ekipa želela da se nadigrava sa Crvenom zvezdom. “Hteli smo da se nadigravamo, ali imali smo probleme oko sastava. Povredila su nam se dva desna beka Aksentijević i Kostić… »
"Izašli smo iz priprema, oseća se umor, ali bićemo sve bolji": Katai postigao prvi gol posle povratka na "Marakanu" i otkrio…

"Izašli smo iz priprema, oseća se umor, ali bićemo sve bolji": Katai postigao prvi gol posle povratka na "Marakanu" i otkrio…

Sportal blic 05.08.2020
Povratnik u dres Crvene zvezde i strelac trećeg gola na utakmici protiv Radničkog u 2. kolu Superlige Srbije, Aleksandar Katai izneo je utiske posle pobede sa 3:0 i postignutog prvog gola po povratku u crveno-beli klub. je . - Drago mi je što sam… »
Rastemo kroz mečeve: Dejan Stanković zadovoljan pobedom, ali jednu stvar je zamerio igračima

Rastemo kroz mečeve: Dejan Stanković zadovoljan pobedom, ali jednu stvar je zamerio igračima

Sportal blic 05.08.2020
Pobednik u duelu 2. kola Superlige Srbije bio je poznat već u prvom poluvremenu - Crvena zvezda je slavila protiv Radničkog sa 3:0 (2:0). , šef struke prvaka države, . - Odlična utakmica sa naše strane. Imali smo mali pad koncentracije u drugom… »
Sitnice i sekunde: Odlučuju... Takuma Asano uspeo da zatrese mrežu Pazaraca, ali zna ko je glavni krivac za neuspeh…

Sitnice i sekunde: Odlučuju... Takuma Asano uspeo da zatrese mrežu Pazaraca, ali zna ko je glavni krivac za neuspeh…

Sportal blic 05.08.2020
Fudbaler Partizana Takuma Asano izjavio je da boli poraz od Novog Pazara koji su ove srede doživeli igrači crno-belih, da treba analizirati individualne i timske grešške i dati sve od sebe da se greške iz večerašnje partije više ne ponove. , a je… »
Zvezda sigurna protiv Radničkog

Zvezda sigurna protiv Radničkog

Danas 05.08.2020
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Radnički iz Niša sa 3:0, u utakmici drugog kola Super lige Srbije. Golove za drugu pobedu crveno-belih u sezoni postigli su Veljko Nikolić u 43, Srđan Spiridonović u 46. i Aleksandar Katai u… »
Kolašinac zadovoljan: Promenili smo formaciju, čekali šanse i zasluženo pobedili Partizan

Kolašinac zadovoljan: Promenili smo formaciju, čekali šanse i zasluženo pobedili Partizan

Večernje novosti 05.08.2020
TRENER Novog Pazara Kenan Kolašinac rekao je danas da je pobeda njegove ekipe nad Partizanom (3:2) u drugom kolu Superlige Srbije potpuno zaslužena i da je jedna od najvećih koju je pazarski klub ikada ostvario. - Promenili smo formaciju, a verovatno… »
Superliga: TSC ubedljiv na Banjici, Javorova tri komada protiv Napretka

Superliga: TSC ubedljiv na Banjici, Javorova tri komada protiv Napretka

Večernje novosti 05.08.2020
FUDBALERI TSC-a pobedili su u gostima ekipu Rada sa 3:1, u utakmici trećeg kola Super lige Srbije. TSC je poveo već u prvom minutu golom Đure Zeca, šest minuta kasnije izjednačio je Saša Jovanović, da bi novo vođstvo gostujućem timu doneo… »
Asano posle poraza: Moramo da se pogledamo u oči i da ispravimo individualne i timske greške

Asano posle poraza: Moramo da se pogledamo u oči i da ispravimo individualne i timske greške

Večernje novosti 05.08.2020
FUDBALER Partizana Takuma Asano rekao je da poraz u Novom Pazaru boli, ali je istakao da još "ništa nije izgubljeno" i obećao da će crno-beli dati sve od sebe da isprave današnji poraz. - Utakmica je bila izuzetno teška, puna preokreta, a mi smo se… »
Partizan posle preokreta pao u Novom Pazaru

Partizan posle preokreta pao u Novom Pazaru

Danas 05.08.2020
Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na svom terenu ekipu Partizana sa 3:2, u utakmici drugog kola Super lige Srbije. Novi Pazar je, posle poraza od Crvene zvezde, upisao prvu pobedu u šampionatu, dok su crno-beli zabeležili prvi poraz. Partizan je… »

Vesti dana »