Povezane vesti
Na zemlji je previše toplo: Na Arktiku nestale dve sante leda stare 5.000 godina
Večernje novosti 06.08.2020
NOVI satelitski snimci NASA pokazali su da su dve velike sante leda u kanadskom zalivu Svetog Patrika u potpunosti nestale. Veća santa je imala površinu od 3 kvadratne milje, a manja 1,1 milju i od 1959. godine se smanjuju zbog globalnog otopljavanja… »
Na Arktiku nestale dvije sante leda stare pet hiljada godina
Al Jazeera 06.08.2020
Veća santa je imala površinu od tri kvadratne milje, a manja 1,1 milju, a topile su se od 1959. godine. Novi satelitski snimci Američke svemirske agencije NASA-e pokazali su da su dvije velike sante leda u kanadskom zaljevu Svetog Patricka u potpunosti… »
Dve velike sante leda na Arktiku u potpunosti nestale: Nastale pre oko 5.000 godina
Telegraf 06.08.2020
Veća santa je imala površinu od 3 kvadratne milje, a manja 1,1 milju i od 1959. godine se smanjuju zbog globalnog otopljavanja. Novi satelitski snimci NASA pokazali su da su dve velike sante leda u kanadskom zalivu Svetog Patrika u potpunosti nestale… »
Na Arktiku nestale 2 sante leda stare 5 hiljada godina
Nova 06.08.2020
Novi satelitski snimci NASA pokazali su da su dve velike sante leda u kanadskom zalivu Svetog Patrika u potpunosti nestale. Veća santa je imala površinu od 3 kvadratne milje, a manja 1,1 milju i od 1959. godine se smanjuju zbog globalnog otopljavanja… »
Vesti dana »

(BLOG) Održan protest u Beogradu, studenti poručili - "Indeks je u fazi samoodbrane", počelo okupljanje u Užicu
N1 Info pre 3 minutajoš 53 povezane

Kss se hitno oglasio: Veleobrt - ovo je prava istina o smeni Svetislava Pešića!
Kurir pre 3 minutajoš 37 povezanih

Policija u novosadskom Rektoratu zbog sastanka sa rektorom, deo zaposlenih ne želi da uđe
Beta pre 7 satijoš 19 povezanih

Jako nevreme juri ka Srbiji, očekuju se grmljavinske oluje i nepogode: Ovi delovi zemlje prvi na udaru
Mondo pre 4 satijoš 31 povezana