Povezane vesti

(Uživo): U bolnici "Dragiša Mišović" od početka epidemije lečeno skoro 300 dece, oko 30-ak u Tiršovoj, dva pacijenta…

(Uživo): U bolnici "Dragiša Mišović" od početka epidemije lečeno skoro 300 dece, oko 30-ak u Tiršovoj, dva pacijenta…

Blic 06.08.2020
Dobro došli u "Blicov" blog o epidemiji korona virusa u Srbiji. Ovde možete pratiti najnovije informacije u vezi sa borbom protiv zaraze u našoj zemlji. Prema poslednjem preseku, bitku sa kovidom 19 izgubilo je još sedam pacijenata, a novozaraženih… »
Otkazana današnja konferencija Kriznog štaba, Vučić se obraća sutra u 11 časova

Otkazana današnja konferencija Kriznog štaba, Vučić se obraća sutra u 11 časova

Sputnik 06.08.2020
Konferencija za medije Kriznog štaba za zaštitu zdravlja stanovništva Republike Srbije od zarazne bolesti kovid 19 danas neće biti održana. Najnoviji podaci o epidemiološkoj situaciji u Republici Srbiji na današnji dan biće objavljeni na sajtu… »
U Srbiji u poslednja 24 sata 299 zaraženih, 7 preminulo

U Srbiji u poslednja 24 sata 299 zaraženih, 7 preminulo

Sputnik 06.08.2020
U poslednja 24 sata u Srbiji su na virus korona testirane 10.033 osobe, njih 299 bilo je pozitivno, dok je, nažalost, preminulo sedam lica. Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta „Batut“, na respiratorima u zdravstvenim… »
Najnoviji presek korone U Srbiji: Još 299 novozaraženih, 7 preminulo! Sve manje pacijenata na respiratorima

Najnoviji presek korone U Srbiji: Još 299 novozaraženih, 7 preminulo! Sve manje pacijenata na respiratorima

Kurir 06.08.2020
U poslednja 24 sata u Srbiji su na korona virus testirane 10.033 osobe, njih 299 bilo je pozitivno, dok je, nažalost, preminulo 7 pacijenata. Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima nalazi se 120 pacijenata… »
Došao mi je prijatelj koji je sakrio da mu je sin zaražen! Ispovest Beograđanina u paklu korone

Došao mi je prijatelj koji je sakrio da mu je sin zaražen! Ispovest Beograđanina u paklu korone

Mondo 06.08.2020
Ispovest Beograđanina koji je dva puta u veoma kratkom vremenskom periodu bio u bolnici zbog korona virusa! Ispovest Beograđanina koji je dva puta u veoma kratkom vremenskom periodu bio u bolnici zbog korona virusa! "Za manje od mesec dana dva puta sam… »
U Srbiji još sedam žrtava korona virusa, broj zaraženih zabrinjava!

U Srbiji još sedam žrtava korona virusa, broj zaraženih zabrinjava!

Mondo 06.08.2020
Najnovije informacije o korona virusu u Srbiji! Najnovije informacije o korona virusu u Srbiji! Prema najnovijim informacijama, u Srbiji je u poslednja 24 sata testirano10.033 uzoraka, od kojih je 299 pozitivno. Nažalost, još sedam osoba je preminulo… »
Još sedam žrtava korona virusa u Srbiji: Zaraženo 299, na respiratoru 120 ljudi

Još sedam žrtava korona virusa u Srbiji: Zaraženo 299, na respiratoru 120 ljudi

Telegraf 06.08.2020
U poslednja 24 sata u Srbiji su na korona virus testirane 10.033 osobe. Prema najnovijim podacima, broj zaraženih korona virusom u Srbiji za poslednja 24 sata je 299. Preminulo je još 7 osoba, a na respiratoru se nalazi 120 ljudi. Broj hospitalizovanih… »
U poslednja 24 sata registrovano 299 novozaraženih korona virusom: Preminulo sedam osoba

U poslednja 24 sata registrovano 299 novozaraženih korona virusom: Preminulo sedam osoba

Prva 06.08.2020
U poslednja 24 sata u Srbiji su na korona virus testirane 10.033 osobe, njih 299 bilo je pozitivno, dok je, nažalost, preminulo sedam lica. Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima u zdravstvenim ustanovama… »
"Imao sam halucinacije, život mi je prolazio pred očima": Paja dva puta zbog korone ležao u bolnici

"Imao sam halucinacije, život mi je prolazio pred očima": Paja dva puta zbog korone ležao u bolnici

Telegraf 06.08.2020
"Borbu za vazduh i nemogućnost da se pokrenem i okrenem u krevetu nikad neću zaboraviti" Za manje od mesec dana dva puta sam ležao na Infektivnoj klinici zbog korona virusa! Iako sam prvi put u bolnici imao čak osam puta negativan test na koronu… »
Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama!

Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama!

Kurir 06.08.2020
Pregled najvažnijih vesti za sredu 4. avgust. Dan koji je za nama, u Srbiji izgledao je ovako: UŽIVO NAJNOVIJI KORONA PRESEK U SRBIJI: Još 295 novozaraženih, 9 preminulo U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano 9.858 osoba, njih 295… »
Tihi ubica: Korona razara one koji godinama udišu zagađen vazduh!

Tihi ubica: Korona razara one koji godinama udišu zagađen vazduh!

Kurir 06.08.2020
Najnovija istraživanja u Holandiji, objavljena u Vorld ekonomik forumu, pokazuju da je povećanje koncentracije sitnih čestica od jednog mikrograma po kubnom metru vazduha povezano s porastom obolevanja od kovida i da dolazi i do smrtnog ishoda. Visoki… »
Manje novozaraženih, žarišta utihnula: U Beogradu i Novom Sadu i dalje najviše obolelih, ali evo zašto je i dalje važno…

Manje novozaraženih, žarišta utihnula: U Beogradu i Novom Sadu i dalje najviše obolelih, ali evo zašto je i dalje važno…

Blic 05.08.2020
Da je broj novozaraženih počeo da pada, beleži se u svim okruzima Srbije - iz dana u dan manje je onih koji se javljaju sa simptomima nalik na Covid-19, pa ima i manje kandidata za testiranje. Utihnjuju i žarišta. Epidemiolog Darija Kisić… »

Vesti dana »