Povezane vesti

Lalatović hvali sudije: Arbitri čistog obraza, Čukarički se unapred radovao pobedi

Lalatović hvali sudije: Arbitri čistog obraza, Čukarički se unapred radovao pobedi

Večernje novosti 06.08.2020
ZA pobedom ne krije žal, a arbitre hvali na sva usta. Neoubičajeno za Nenada Lalatovića, stratega Vojvodine, koji je posle remija njegovih izabranika sa Čukaričkim (2:2) u sredu uveče na „Karađorđu“ naglasio da je sudija Miloš Đorđić uz… »
Lalatović za španski sistem! ''Ovakva utakmica bi zapalila ceo stadion''

Lalatović za španski sistem! ''Ovakva utakmica bi zapalila ceo stadion''

Sportske.net 06.08.2020
Šef struke Vojvodine sinoć je bio raspoložen za priču sa novinarima posle remija sa Čukaričkim. Vojvodina je odigrala još jedan zanimljiv meč. Računajući i finale Kupa sa Partizanom, tim Nenada Lalatovića treći put zaredom igra nerešeno, 2:2… »
Nenad Lalatović: Bravo za sudije!

Nenad Lalatović: Bravo za sudije!

Hot sport 06.08.2020
Trener Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je posle remija sa Čukaričkim da je viđena dobra utakmica i pohvalio sudije za način na koji su odradili svoj posao. Vojvodina je nadoknadila dva gola zaostatka protiv Brđana i izborila 2:2 na svom… »
Lalatović: Sudije su otišle čistog obraza

Lalatović: Sudije su otišle čistog obraza

Nova 06.08.2020
Nenad Lalatović, trener Vojvodine, rekao je posle remija sa Čukaričkim 2:2 u drugom kolu Superlige Srbije da su dva tima odigrala dobru utakmicu. On je na početku konferencije za medije posle utakmice pohvalio suđenje, glavni arbitar u Novom sadu bio… »
"Nisam navikao da spavam u 11 uveče, meni odgovara kasni termin": Lalatović o "španskom sistemu" u Srbiji!

"Nisam navikao da spavam u 11 uveče, meni odgovara kasni termin": Lalatović o "španskom sistemu" u Srbiji!

Mondo 06.08.2020
"Protiv Selte i Barselone sam igrao u 10-11 uveče", prisetio se Lalatović. "Protiv Selte i Barselone sam igrao u 10-11 uveče", prisetio se Lalatović. Nenad Lalatović je posle utakmice sa Čukaričkim (2:2) hvalio svoje momke, ali i suđenje Miloša… »

Vesti dana »