Povezane vesti

Libanska mlada posle eksplozije srećna što je živa

Libanska mlada posle eksplozije srećna što je živa

Glas Amerike 06.08.2020
BEJRUT, LIBAN — Dugačka bela venčanica, i mlada od 29 godina Isra Seblani koja se smeje i pozira za snimak sa venčanja. U jednom momentu čuje se buka, a od detonacije se jedva zadržala da ne padne. Dramatičan snimak zabeležio je momenat kada je… »
Raketa izazvala eksploziju u Bejrutu? Šokantan snimak odmah izazvao velike reakcije! (video)

Raketa izazvala eksploziju u Bejrutu? Šokantan snimak odmah izazvao velike reakcije! (video)

Kurir 06.08.2020
Pre dva dana dogodila se strahovita eksplozija u Bejrutu u Libanu. Prema dosadašnjim informacijama prilikom eksplozije poginulo je više od 100 osoba, a povređeno je više od 4.000 ljudi. Materijalna šteta je veoma velika, a grad je potpuno razoren od… »
Ušla je u razoren stan i odmah sela za klavir: Reakcija ove libanske bake oduševila svet (video)

Ušla je u razoren stan i odmah sela za klavir: Reakcija ove libanske bake oduševila svet (video)

Večernje novosti 06.08.2020
HAOS je slaba reč da opiše stanje u kući Mej Aboud Melki u Bejrutu u sredu uveče. Nameštaj je bio razbacan svuda, zidovi su bili rupama, a staklo i krhotine po celom podu. Ali nekoliko minuta svet je zastao i stvari su izgledale mirno, dok je… »
Novinarka pričala sa sagovornikom, a onda ih je prekinula eksplozija: Čuli su se jauci, kamera snimila čitav užas video

Novinarka pričala sa sagovornikom, a onda ih je prekinula eksplozija: Čuli su se jauci, kamera snimila čitav užas video

Kurir 06.08.2020
Stravična eksplozija dogodila se prekjuče u Bejrutu, glavnom gradu Libana. Istraga o eksploziji je u toku, a za sada je poznato da je poginulo najmanje 135 ljudi, dok je više od 5.000 povređeno. Deo grada je potpuno razoren, područje luke je… »
Mlada iz Bejruta čiji je snimak obišao svet: "i dalje smo u šoku, samo sam se pitala kako ću umreti"

Mlada iz Bejruta čiji je snimak obišao svet: "i dalje smo u šoku, samo sam se pitala kako ću umreti"

Telegraf 06.08.2020
U eksploziji u Bejrutu poginulo je najmanje 135 osoba, a povređeno je više od 5.000. Odevena u belu odoru, sa belim velom na glavi, 29-godišnja mlada iz Libana Isra Seblani stajala je smešila se pozirajući se za fotografije i video sa venčanja… »
Potresne ispovesti građana bejruta nakon eksplozije: Sve izgleda kao ratna zona, mi Libanci nismo ovo zaslužili

Potresne ispovesti građana bejruta nakon eksplozije: Sve izgleda kao ratna zona, mi Libanci nismo ovo zaslužili

Kurir 06.08.2020
Bejrutska četvrt Gemajza nekada je bila poznata po noćnom životu, ali onda su nastupile ekonomska kriza, hiperinflacija i pandemija. U poslednje vreme većina barova i restorana u kraju ne radi, a u zgradama uglavnom nema struje. I baš kad su mnogi… »

Vesti dana »