Povezane vesti

Trudna Aleksandra raskinula sa Pecom?! Subotićka samo što se nije porodila u šok objavi sve objasnila: Nismo ok!

Trudna Aleksandra raskinula sa Pecom?! Subotićka samo što se nije porodila u šok objavi sve objasnila: Nismo ok!

Kurir 06.08.2020
Rijaliti zvezda Aleksandra Subotić bi uskoro trebalo da se porodi. Ona uživa u vezi sa biznismenom Pecom, a fanove je zabrinula jedna stvar - zašto nema njihovih zajedničkih slika i da li je sa njima sve u redu?! - Mi nismo okej. To ja tako malo… »
Trudna Aleksandra Subotić raskinula sa 20 godina starijim biznismenom?! Šok objavom iznenadila: Nismo ok!

Trudna Aleksandra Subotić raskinula sa 20 godina starijim biznismenom?! Šok objavom iznenadila: Nismo ok!

Mondo 06.08.2020
Šta joj sad ovo znači? Šta joj sad ovo znači? Rijaliti zvezda Aleksandra Subotić u vezi je sa 20 godina starijim biznismenom, Pecomsa kojim čeka njihovo prvo zajedničko dete. Ona bi uskoro trebalo da se porodi, a njene pratioce je zanimalo zašto… »
Aleksandra Subotić pred sam porođaj objavom šokirala sve! (foto)

Aleksandra Subotić pred sam porođaj objavom šokirala sve! (foto)

Alo 06.08.2020
"Nismo OK!" koja bi uskoro trebalo da se porodi, trenutno uživa u emotivnoj vezi sa biznismenom Pecom, međutim današnjom objavom je iznenadila mnoge. Naime, Subotićevu su fanovi pitali zašto nema zajedničkih slika sa izabranikom, na šta je ona dala… »

Vesti dana »