Povezane vesti

Mitar i Stefan prijatelji samo do oktobra

Mitar i Stefan prijatelji samo do oktobra

N1 Info 06.08.2020
Aleksandar Mitrović i Norvežanin Stefan Johansen ovih dana slave veliki uspeh sa Fulamom, ali će za par meseci biti ljuti rivali. Fulam je u utorak pobedom nad Brentfordom 2:1 u finalu plej-ofa obezbedio plasman u Premijer ligu, što je bio povod za… »
Mitrović posle Fulamove magične noći: Nije trebalo da igram u finalu, ali za ovo se živi!

Mitrović posle Fulamove magične noći: Nije trebalo da igram u finalu, ali za ovo se živi!

Mondo 06.08.2020
"Mali smo, ali imamo dušu", kaže napadač reprezentacije Srbije. "Mali smo, ali imamo dušu", kaže napadač reprezentacije Srbije. Fulam je ponovo u Premijer ligi! Posle godinu dana provedenih nazad u Čempionšipu, nakon ispadanja iz najvišeg ranga… »
Senzacionalni aleksandar Mitrović: premotao film: Kako sam preživeo finale i plasman u Premijer ligu? "Uf... mali smo mi…

Senzacionalni aleksandar Mitrović: premotao film: Kako sam preživeo finale i plasman u Premijer ligu? "Uf... mali smo mi…

Sportal blic 06.08.2020
Najskuplja utakmica na svetu, finale baraža za ulazak u Premijer ligu, završena je uspehom Fulama posle 120 i kusur minuta bespoštedne borbe. Nešto više od pola sata tokom produžetaka, akter i to kakav (asistent za drugi gol) bio je i naš… »

Vesti dana »