Povezane vesti

Milan Stanković otkriva da je prve pare zaradio na stolu, pa priča šta će da radi ako ne bude uskoro počeo da peva!

Milan Stanković otkriva da je prve pare zaradio na stolu, pa priča šta će da radi ako ne bude uskoro počeo da peva!

Mondo 06.08.2020
Korona pevačima menja život iz korena! Korona pevačima menja život iz korena! Milan Stanković važi za jednog od najomiljenijih pevača svih generacija. Momak, koji je sklonost ka muzici pokazivao od najranijeg dtinjstva, sad otkriva i da je prve… »
Pevao je na stolu: Milan Stanković ispričao hit iz detinjstva, a zaradio je i pare!

Pevao je na stolu: Milan Stanković ispričao hit iz detinjstva, a zaradio je i pare!

Kurir 06.08.2020
Milan Stanković važi za jednog od najomiljenijih pevača svih generacija. Javnosti je poznato da je i od najranijeg detinjstva pokazivao afinitete prema muzici, što dokazuje i njegova priča o prvom džeparcu. Milan se prisetio perioda kada je bio… »
Mi, Srbi, mamo zemlju i vraćamo se dedovini! Milan Stanković hoće da uzgaja voće i povrće i to sa ovom koleginicom!

Mi, Srbi, mamo zemlju i vraćamo se dedovini! Milan Stanković hoće da uzgaja voće i povrće i to sa ovom koleginicom!

Kurir 06.08.2020
Pevač Milan Stanković osvrnuo i na trenutnu situaciju na estradi koja stagnira zbog korona virusa i otkrio da će možda pokrenuti biznis uzgoja voća i povrća i to sa pevačicom Vesnom Zmijanac. - Korona je uzela danak mojoj psihi, ljudi komentarišu… »

Vesti dana »