Povezane vesti

Brnabić: Naredna Vlada će biti „Vlada kontinuiteta”, odluka o školama u ponedeljak ili utorak

Brnabić: Naredna Vlada će biti „Vlada kontinuiteta”, odluka o školama u ponedeljak ili utorak

Danas 07.08.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je sigurna da će naredna Vlada biti „Vlada kontinuiteta”, bez obzira ko bio na njenom čelu, ali da ne zna u kojoj meri će dosadašnji ministri biti u njoj. Ona je, u gostovanju na televiziji Hepi… »
Brnabić o novoj vladi, Vučiću, Kriznom štabu i "ustancima protiv korone"

Brnabić o novoj vladi, Vučiću, Kriznom štabu i "ustancima protiv korone"

Blic 07.08.2020
Nova vlada će nastaviti u kontinuitetu da radi ono što je radila i vlada na čijem sam ja čelu, bez obzira na personalna rešenja jer je reč o strateškim prioritetima, kaže premijerka Srbije Ana Brnabić. - Građani su jasno rekli i nagradili svojim… »
Brnabić: Sigurna sam da će naredna Vlada biti Vlada kontinuiteta

Brnabić: Sigurna sam da će naredna Vlada biti Vlada kontinuiteta

N1 Info 07.08.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da je sigurna da će naredna Vlada biti "Vlada kontinuiteta", bez obzira ko bio na njenom čelu, ali da ne zna u kojoj meri će dosadašnji ministri biti u njoj. Ona je, u gostovanju na televiziji Hepi, poručila… »
Brnabić: Ne zna se koji će ministri biti u novoj vladi

Brnabić: Ne zna se koji će ministri biti u novoj vladi

Nova 07.08.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je sigurna da će naredna Vlada biti "Vlada kontinuiteta", bez obzira ko bio na njenom čelu, ali da ne zna u kojoj meri će dosadašnji ministri biti u njoj. Ona je, u gostovanju na televiziji Hepi… »

Vesti dana »