Повезане вести
Поднета кривична пријава против Чачанина који је украо новац за болесног дечака Милоша Зарића
Телеграф 07.08.2020
Г. Н. је покушао да свој поступак оправда јер је, како је рекао, био под дејством алкохола те да се посвађао са запосленима у фаст-фуду. Против Чачанина Г. Н. биће поднета кривична пријава због крађе новца из кутије за… »
Чачак: Крао паре сакупљене за лечење двогодишњег детета
Нова 07.08.2020
Против Чачанина Г. Н. биће поднета кривична пријава због крађе новца из кутије за хуманитарну помоћ која се прикупља за двогодишњег Милоша Зарића. Овај његов срамни поступак је забележен на видео-запису надзорне камере киоска… »
Није ми то била намера: Ево како се правдао Чачанин након што је украо новац за лечење малог Милоша
Вечерње новости 07.08.2020
ПОСЛЕ саслушања Чачанина Г. Н. (48), који је на сигурносним видео-камерама на киоску брзе хране у центру града "ухваћен" како краде новац из кутије у којој се скупља новац за тешко оболелог двогодишњег Милоша Зарића, против… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 3 сатајош 1 повезана
Измене у овом делу града све до фебруара следеће године: Ове линије мењају трасу
Курир пре 1 сатјош 1 повезана





