Povezane vesti

Bogdanović jasan: Moj stil igre je pobeđivanje u košarci, u Srbiji sam naučen da budem nesebičan

Bogdanović jasan: Moj stil igre je pobeđivanje u košarci, u Srbiji sam naučen da budem nesebičan

Mondo 07.08.2020
Posle košmara - san, takvu nedelju prolazi srpski reprezentativac. Posle košmara - san, takvu nedelju prolazi srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović je ponovo, po ko zna koji put pokazao šampionski karakter. Nakon jako loše šuterskog meča, on je… »
Bogi: Dolazim sa prostora gde te uče da budeš nesebičan

Bogi: Dolazim sa prostora gde te uče da budeš nesebičan

N1 Info 07.08.2020
Bek Sakramento Kingsa Bogdan Bogdanović je imao najbolju utakmicu u NBA karijeri u četvrtak protiv Nju Orleans Pelikansa. Ubacio je 35 poena, ali nije bio jedini raspoloženi igrač Kingsa. S obzirom na to da je Bogdanović imao u prethodnom meču pravi… »
Bogdan Amerima: Tamo odakle ja dolazim uče nas da igramo nesebično, da čitamo igru

Bogdan Amerima: Tamo odakle ja dolazim uče nas da igramo nesebično, da čitamo igru

Mozzart sport 07.08.2020
"Bila je to jedna od noći. Išlo me je, a one druge noći nije", rekao je Bogdan. Kako je samo dobro odigrao Bogdan Bogdanović protiv Nju Orelansa. Posle užasne partije u prethodnoj utakmici ovoga puta je izašao i dao 35 poena što mu je rekord… »
Bogdanovića gledala cela Amerika: Možda me je zapalio prenos na nacionalnoj televiziji

Bogdanovića gledala cela Amerika: Možda me je zapalio prenos na nacionalnoj televiziji

Večernje novosti 07.08.2020
DVE vezane utakmice i dva potpuno različita izdanja Bogdana Bogdanovića. Posle poraza od Dalasa u kojem je bek Sakramenta odigrao verovatno najgori meč karijere (tri poena, šut 1/15), u pobedi nad Nju Orleansom (140:125) opravdao je nadimak "srpski… »
Srpski as posle meča karijere: Bogdan objasnio šta je bio problem u prošloj utakmici!

Srpski as posle meča karijere: Bogdan objasnio šta je bio problem u prošloj utakmici!

Hot sport 07.08.2020
Bogdan je predvodio Sakramento do pobede nad Pelikansima, a naš as je brojao do čak 35 poena. Srpski košarkaš iz Sakramento Kingsa, Bogdan Bogdanović kaže da apsolutno ništa nije promenio u svojoj rutini pred utakmicu protiv Nju Orleans Pelikansa u… »
Bogdan: Svi znaju moj stil i ne moram da pričam o tome

Bogdan: Svi znaju moj stil i ne moram da pričam o tome

Nova 07.08.2020
Bogdan Bogdanović je posle najgore odigrao najbolju utakmicu u svojoj NBA karijeri. Bek Sakramenta je u pobedi nad Pelikansima, direktnim konkurentima u trci za plej-of ubacio 35 poena. Sve to ne bi bilo toliko iznenađujuće da u prethodnoj protiv… »

Vesti dana »