Povezane vesti

Stanković: Biće mi čudno da navijam za Juventus

Stanković: Biće mi čudno da navijam za Juventus

N1 Info 07.08.2020
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković istakao je da je njegov tim spreman za duel sa Mačvom, a govorio je i o Ligi šampiona. Crvena zvezda u nedelju gostuje Mačvi u trećem kolu Superlige Srbije. "Sve ide kako treba, radimo dobro i… »
Mačva se ne predaje: "Protiv Zvezde najteže, ali uživaćemo!"

Mačva se ne predaje: "Protiv Zvezde najteže, ali uživaćemo!"

Sportske.net 07.08.2020
Trener fudbalera Mačve Dragan Aničić rekao je danas da je Crvena zvezda najkvalitetnija ekipa u ligi, ali je istakao da njegov tim neće predati pre utakmice i da je spreman za borbu. "Kada igrate protiv Crvene zvezde, stvar je jasna, to je sigurno… »
“Zvezda najkvallitetnija, ali nema predaje unapred”

“Zvezda najkvallitetnija, ali nema predaje unapred”

Nova 07.08.2020
Crvena zvezda je najkvalitetnija u ligi, a od mojih igrača očekujem da prvo uživaju u utakmici, a potom daju sve od sebe, izjavio je trener fudbalera Mačve Dragan Aničić. Šampion Srbije Crvena zvezda u nedelju od 18.30 gostuje u Šapcu, a Aničić… »
Stanković otkrio zašto Kanga neće igrati, pomenuo „veliki pritisak“ koji je trpeo zbog Sanogoa

Stanković otkrio zašto Kanga neće igrati, pomenuo „veliki pritisak“ koji je trpeo zbog Sanogoa

Vesti online 07.08.2020
Gelor Kanga neće biti u kombinaciji za utakmicu Mačve i Zvezde (nedelja 18:30), potvrdio je trener crveno-belih Dejan Stanković. Očekivana odluka, s obzirom na to da je Gabonac u četvrtak tek odradio prvi trening sa ekipom, na šta je i ukazao… »
Stankovićev osmeh i poruka Banetu: Čitam da je Makeda blizu i ne znam šta su pričali Terzić i Ivanović!

Stankovićev osmeh i poruka Banetu: Čitam da je Makeda blizu i ne znam šta su pričali Terzić i Ivanović!

Mondo 07.08.2020
Trener srpskog šampiona govorio i o nagoveštenim transferima i poslao poruku svom bivšem saigraču iz reprezentacije. Trener srpskog šampiona govorio i o nagoveštenim transferima i poslao poruku svom bivšem saigraču iz reprezentacije. Srpski… »

Vesti dana »