Povezane vesti

Vučić: Zaključak o izvozu oružja u Jermeniju donela Vlada Mirka Cvetkovića

Vučić: Zaključak o izvozu oružja u Jermeniju donela Vlada Mirka Cvetkovića

N1 Info 07.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pokazao je, na konferenciji za novinare, dokument na kome, kako navodi, stoji da je 24. maja 2012, na predlog tadašnjeg ministarstva ekonomije, Vlada Srbije donela zaključak - da je saglasna sa tim ministarstvom da… »
"Izgleda da sam kriv za sve": Vučić: Čuo sam da kad je nestala struja na Divčibarama iz tri sobe su vikali: "Majku mu, onom…

"Izgleda da sam kriv za sve": Vučić: Čuo sam da kad je nestala struja na Divčibarama iz tri sobe su vikali: "Majku mu, onom…

Blic 07.08.2020
Govoreći danas o optužbama na njegov račun kada je reč o izvozu oružja u Jermeniju, zbog čega su navodno urušeni odnosi sa Azerbejdžanom, predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da je on izgleda za sve kriv, kako za tu situaciju, ali i za to… »
Vučić: Izvoz oružja u Jermeniju započela Cvetkovićeva Vlada

Vučić: Izvoz oružja u Jermeniju započela Cvetkovićeva Vlada

Nova 07.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pokazao je, na konferenciji za novinare, dokument na kome, kako navodi, stoji da je 24. maja 2012, na predlog tadašnjeg ministarstva ekonomije, Vlada Srbije donela zaključak - da je saglasna sa tim ministarstvom da… »
Vučić pokazao papir, crno na belo: Tadićeva vlada izvozila Jermeniji oružje, u laži su kratke noge

Vučić pokazao papir, crno na belo: Tadićeva vlada izvozila Jermeniji oružje, u laži su kratke noge

Kurir 07.08.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je vlada Mirka Cvetkovića, za vreme dok je predsednik Srbije bio Boris Tadić, donela zaključak da se oružje izvozi u Jermeniju. "U laži su kratke noge", rekao je Vučić na konferenciji… »

Vesti dana »