Povezane vesti

Srpski trener stigao u Istanbul: Igor Kokoškov spreman za nove radne pobede (video)

Srpski trener stigao u Istanbul: Igor Kokoškov spreman za nove radne pobede (video)

Hot sport 07.08.2020
Igor Kokoškov, selektor reprezentacije Srbije i novi trener Fenerbahčea, doputovao je u Istanbul. Kokoškov nije odradio prvi trening u petak sa ekipom jer se stigao u poslepodnevnim časovima, pa će u subotu krenuti s radom na parketu. Na aerodromu je… »
Kokoškov u Istanbulu: Željko mi je rekao samo lepe reči

Kokoškov u Istanbulu: Željko mi je rekao samo lepe reči

N1 Info 07.08.2020
Novi trener Fenerbahčea Igor Kokoškov u petak je doputovao u Istanbul. "Fenerbahče je svetski poznati rend. Ljudi širom sveta su čuli za ovaj klub", rekao je Kokoškov novinarima. "Moja najveća želja za sada je da zdravstvena situacija bude bolja… »
Kokoškov stigao u Istanbul i poručio: Obradović je moj dobar prijatelj, košarkaški i životni mentor

Kokoškov stigao u Istanbul i poručio: Obradović je moj dobar prijatelj, košarkaški i životni mentor

Mozzart sport 07.08.2020
Selektor Srbije ističe da je zdravlje na prvom mestu. Igor Kokoškov stigao je u Istanbul gde će preuzeti ekipu Fenerbahčea. Prve treninge Kokoškov će sa timom odraditi sutra, a pri dolasku u Tursku govorio je za tamošnje medije i istakao da mu je… »
Kokoškov stigao u Istanbul: Željko mi je sve objasnio…

Kokoškov stigao u Istanbul: Željko mi je sve objasnio…

Nova 07.08.2020
Igor Kokoškov, novi trener Fenerbahčea, stigao je u petak u Istanbul kako bi preuzeo tim koji će u subotu početi pripreme za sledeću sezonu. “Fenerbahče je svetski poznat brend. Ljudi širom sveta znaju za Fenerbahče. Moja glavna želja je da se… »

Vesti dana »