Povezane vesti

"Bejl gubi vreme u Realu, ta situacija mora da se reši"

"Bejl gubi vreme u Realu, ta situacija mora da se reši"

N1 Info 08.08.2020
Garet Bejl gubi vreme u Real Madridu i njegova situacija u klubu morala bi da se rešu ovog leta, smatra nekadašnji predsednik 'kraljevskog kluba' Ramon Kalderon. Velšanin nije bio u sastavu tima za revanš meč osmine finala Lige šampiona protiv… »
Ramos: Atipična sezona, grb Reala zaslužuje više

Ramos: Atipična sezona, grb Reala zaslužuje više

Nova 08.08.2020
Serhio Ramos, kapiten fudbalera Reala, oglasio se povodom eliminacije prvaka Španije iz Lige šampiona. Kao i u Madridu, Mančester siti je protiv kraljevskog kluba slavio sa 2:1, pre svega posle kardinalnih grešaka u odbrani Španaca, konkretno Rafaela… »
Silva u ponedeljak potpisuje za Lacio?

Silva u ponedeljak potpisuje za Lacio?

N1 Info 08.08.2020
Španski fudbaler David Silva u ponedeljak bi trebalo da potpiše za Lacio, prenose brojni italijanski mediji. Silva u rimski klub stiže kao slobodan agent, pošto mu ističe ugovor sa Mančester Sitijem. Sa ’Građanima’ ga još očekuju obaveze u… »
Lekcija svima od Rafaela Varana: Ovako se postupa kada ti je najteže u karijeri!

Lekcija svima od Rafaela Varana: Ovako se postupa kada ti je najteže u karijeri!

Mondo 08.08.2020
Sam je prišao, stao i počeo da govori... Sam je prišao, stao i počeo da govori... "Došao sam da pokažem lice pred vama i preuzmem odgovornost za ovo što se dogodilo večeras", rekao je Rafael Varan, nakon što je sam prišao odabranoj grupi… »
Nisu svi slavili: Jedan fudbaler Mančester sitija je bio tužan posle plasmana u četvrtfinale Lige šampiona

Nisu svi slavili: Jedan fudbaler Mančester sitija je bio tužan posle plasmana u četvrtfinale Lige šampiona

Večernje novosti 08.08.2020
MANČESTER siti se plasirao u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je i u revanš meču osmine finala, na svom stadionu, bio bolji od madridskog Reala (2:1, ukupno 4:2). "Građani" su sinoć znali kako da proslave duplu pobedu protiv "kraljevskog kluba"… »
Zidan: Sezona 95 odsto sjajna, ne pitajte me o budućnosti

Zidan: Sezona 95 odsto sjajna, ne pitajte me o budućnosti

N1 Info 08.08.2020
Trener Reala Zinedin Zidan kaže da svi u timu moraju da prihvate poraz od Mančester Sitija i ispadnaje u osmini finala Lige šampiona. Posle poraza od Građana u prvom meču u Madridu sa 2:1, Kraljevski klub je istim rezultatom izgubio i u revanšu na… »
Francuz posle horor meča: Kriv sam, vratiću se još jači

Francuz posle horor meča: Kriv sam, vratiću se još jači

Nova 08.08.2020
Kažu da treba biti veliki i uzdići se posle poraza, pogledati mu u oči. Upravo to je učinio tragičar Reala Rafael Varan, koji je s dve kardinalne greške koštao Madriđane eliminacije iz Lige šampiona, u porazu od Mančester sitija (2:1) u osmini… »
Pep jasan: Tu smo da bismo uzeli trofej!

Pep jasan: Tu smo da bismo uzeli trofej!

N1 Info 08.08.2020
Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola istakao je posle pobede nad Real Madridom 2:1 i plasmana u četvrtfinale Lige šampiona da je zadovoljan time što je njegova kompletna ekipa uložila veliki napor kako bi izvojevala trijumf. „Stvorili smo mnogo… »
"Kriv sam, ljudi, kriv! Žao Mi je..." Rafael Varan u neverici šta je protiv Mančester sitija uradio svom Realu!

"Kriv sam, ljudi, kriv! Žao Mi je..." Rafael Varan u neverici šta je protiv Mančester sitija uradio svom Realu!

Sportal blic 07.08.2020
Ceo svet je uperio prst u njega. Sa pravom. Defanzivac madridskog Reala je sa dva kiksa omogućio Mančester sitiju da postigne oba gola u pobedi od 2:1 u revanš meču osmine Lige šampiona i izbori plasman na završni turnir. Posle takvog nastupa, bio… »
Uživo: Kardinalna greška Varana za prednost Sitija, Depaj sa bele tačke za slavlje Francuza

Uživo: Kardinalna greška Varana za prednost Sitija, Depaj sa bele tačke za slavlje Francuza

Večernje novosti 07.08.2020
OMILjENA fudbalska poslastica, Liga šampiona, biće servirana večeras posle pet meseci iščekivanja. Neće to biti originalni "ukus", ali svi jedva čekaju da je probaju ponovo, od igrača do navijača. I za početak, odmah su na programu dva sjajna… »

Vesti dana »