Povezane vesti
Razgovori s Vučićem su žustri, ali iskreni
Politika 08.08.2020
Mali odaziv na izborima je, po mom mišljenju, pokazatelj umora ljudi. Ne samo u Srbiji, nego svuda. Bila sam veoma zabrinuta kada sam videla malu izlaznost tokom evropskih izbora u Sloveniji. Kao predsednica opozicionih Socijaldemokrata, koje vodi od… »
Fajon: Razgovori sa Vučićem žustri, ali iskreni
Dnevnik 08.08.2020
BEOGRAD: Predsednica Odbora Evropskog parlamenta za stabilizaciju i pridruživanje Srbije EU Tanja Fajon izjavila je da su razgovori sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem ponekad žustri, ali isto tako iskreni i direktni. Fajon je u intervjuu za… »
Fajon: Razgovori sa Vučićem žustri, ali iskreni
Nova 08.08.2020
Predsednica Odbora Evropskog parlamenta za stabilizaciju i pridruživanje Srbije EU Tanja Fajon izjavila je da su razgovori sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem ponekad žustri, ali isto tako iskreni i direktni. Fajon je u intervjuu za beogradsku… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Građani Valjeva izglasali zabranu ulaska vlasniku Informera u taj grad: Na zboru u Kragujevcu zahtev da se pomogne prosvetarima
Nova pre 15 minutajoš 53 povezane

Poznati voditelj isprozivao Trampa: "Njegovom timu ne bi poverio ni da organizuje žurku iznenađenja"
Telegraf pre 3 satajoš 35 povezanih

Još tri žene žrtve požara u staračkom domu u Beogradu: Broj mrtvih sada 11
BBC News pre 9 satijoš 23 povezane

Manojlović: Istragu o upotrebi zvučnog topa da vode UN i OEBS a ne FBI ili FSB
NIN pre 7 satijoš 33 povezane

"Dobio sam pismo u kom piše da je devojčica živa": Otac optuženog za ubistvo Danke šokirao na godišnjicu nestanka
Mondo pre 3 satajoš 32 povezane