Povezane vesti
Ekološka katastrofa: Proglašeno vanredno stanje, naftna mrlja preti okeanu
Mondo 08.08.2020
Ostrvska država Mauricijus proglasila je "vanredno stanje u okruženju" nakon što je brod "M V Vakašio" blizu obale počeo da pušta naftu u okean. Ostrvska država Mauricijus proglasila je "vanredno stanje u okruženju" nakon što je brod "M V Vakašio" blizu… »
Japanski brod "M V Vakašio" blizu obale pušta naftu u okean: Mauricijus proglasio vanredno stanje
Telegraf 08.08.2020
Tanker je počeo da ispušta na tone goriva, pošto se 25. jula nasukao na koralni greben kraj ostrva Indijskog okeana. Ostrvska država Mauricijus proglasila je "vanredno stanje u okruženju" nakon što je brod "M V Vakašio" blizu obale počeo da pušta naftu u… »
Tirkizna voda postaje crna: Ekološka katastrofa na Mauricijusu (video)
Večernje novosti 08.08.2020
OSTRVO Mauricijus u Indijskom okeanu proglasilo je vanrednu ekološku situaciju pošto je počelo da curi gorivo iz oštećenog broda, koji se pre nekoliko dana nasukao blizu obale. Na snimcima se vidi tamna mrlja koja se širi okeanom i nizom popularnih… »
Mauricijus: Stanje prirodne katastrofe zbog izlivanja nafte
Nova 08.08.2020
Mauricijus je proglasio stanje prirodne katastrofe nakon što se iz japanskog broda izlila nafta u vodu i zatražio pomoć Francuske kako bi ublažili posledice. Ostrvska država Mauricijus proglasila je stanje prirodne katastrofe nakon što je japanski brod… »
Vesti dana »
Izabrano osam od devet članova Saveta REM-a, kandidat manjinskih zajednica bez dovoljno glasova
Beta pre 1 satjoš 59 povezanih
Majka poginulog na stanici u Novom Sadu kaže da nastavlja štrajk glađu do ispunjenja zahteva
Slobodna Evropa pre 53 minutajoš 108 povezanih
Tuhel biranim rečima o Srbiji: „Oni su snažni, patriotski nastrojeni“
Nova pre 1 satjoš 37 povezanih
U Srbiju stiže sve hladnije vreme: Evo od kog datuma počinje „smrzavanje“
Glas Zaječara pre 2 satajoš 28 povezanih
Velika akcija saobraćajne policije: Za četiri dana otkriveno više od 19.000 prekršaja
InfoKG pre 3 satajoš 21 povezana




