Povezane vesti
Dok se trkaju za jedno od najmoćnijih uloga na svetu, svi budno prate! Tramp ili Bajden? Stručnjaci su sada rekli svoje!
Pravda 09.08.2020
U trci za predsednika SAD prema predviđanjima profesora Alena Lihtmana pobeđuje Džo Bajden, a prema metodologiji profesora Hemluta Norpota - Donald Tramp, piše Glas Amerike. Na osnovu svojih modela za predviđanje oni su uspešno prognozirali pobednike… »
SAD: Bajden ili Tramp - ko će pobediti 2020?
RTV 09.08.2020
VAŠINGTON - U trci za predsednika SAD prema predviđanjima profesora Alena Lihtmana pobeđuje Džo Bajden, a prema metodologiji profesora Hemluta Norpota - Donald Tramp, piše Glas Amerike. Na osnovu svojih modela za predviđanje oni su uspešno prognozirali… »
Vesti dana »
BIRODI pozvao Srpsko sociološko društvo da zaštiti profesorku Vasić nakon kritika Vučevića
Radio 021 pre 5 satijoš 22 povezane
Bela kuća nominovala novog ambasadora u Srbiji: Ko je Majkl Jang i donosi li promenu politike Vašingtona? (VIDEO)
Insajder pre 3 satajoš 43 povezane
Uskoro počinje masovni napad! Proglašena vazdušna uzbuna, Zelenski poslao hitnu video poruku: "Molim vas..." (video)
Blic pre 2 satajoš 54 povezane
Novaka Đokovića dirnuo prizor u Hramu Svetog Save: ćirilicom napisao ono što je osetio duboko u sebi
Mondo pre 24 satajoš 17 povezanih



