Povezane vesti
Ledolomci "Čakor" i "Vučevo" odvučeni u Stare Banovce
Moj Novi Sad 09.08.2020
Na inicijativu gradonačelnika Novog Sada Miloša Vučevića, 31. jula 2020. godine pokrenuto je urgentno rešavanje pitanja uklanjanja brodova – ledolomaca "Čakor" i "Vučevo", imajući u vidu da je došlo do značajnog potonuća istih na obali Dunava, nedaleko… »
Ledolomci „Čakor“ i „Vučevo“ sklonjeni iz Novog Sada
NoviSad.com 09.08.2020
Novi Sad - Ledolomci „Čakor“ i „Vučevo“, koji su više od 15 godina bili usidreni uz Kej i tu propadali, juče su konačno sklonjeni. Ledolomci su, nakon brojnih apela, urgencije i pisanja medija, premešteni u Stare Banovce. Kako je saopšteno iz Kabineta… »
Konačno: Uklonjeni ledolomci Čakor i Vučevo iz Novog Sada
Telegraf 09.08.2020
Poslednja dva dana bez prestanka vršilo se ispumpavanje vode sa brodova, ne čekajući da vodostaj Dunava opadne, kako je prethodno obrazlagano od strane vlasnika brodova da upravo nivo vodostaja reke onemogućava sprovođenje aktivnosti razmeštanja brodova… »
Vesti dana »
Arakči: Evropa da ne ustupa Amerikancima baze za napade; Netanjahu se vratio u Izrael posle posete Vašingtonu
RTS pre 32 minutajoš 1 povezana
Popović skrivio tri penala u dva meča, Braga sigurno overila prolaz dalje
Danas pre 7 satijoš 6 povezanih
Španija će rasporediti vojsku u Seuti nakon što su hiljade ljudi prešle granicu
Danas pre 6 satijoš 1 povezana





