Povezane vesti

Anabela atijas stala u odbranu majke Jadranke! Luni uputila ovu žestoku poruku? Porodičnoj drami ne vidi se kraj! (foto)

Anabela atijas stala u odbranu majke Jadranke! Luni uputila ovu žestoku poruku? Porodičnoj drami ne vidi se kraj! (foto)

Kurir 09.08.2020
Nakon prvog javnog oglašavanja Anabeline majke Jadranke u okviru jedne emisije, Luna Đogani na svom Instagramu objavila je stori u kom je poručila: "Neki jednostavno imaju sreće što ja neću da pričam ništa." Međutim, porodičnoj drami tu nije bio… »
Luna žestoko odgovorila svojoj babi jadranki: Javno je optužila da je zbog nje obolela, a sad se prepucavanje nastavlja

Luna žestoko odgovorila svojoj babi jadranki: Javno je optužila da je zbog nje obolela, a sad se prepucavanje nastavlja

Blic 09.08.2020
Baka Lune Đogani - Jadranka Polutak, majka Anabele Atijas, uključila se sinoć uživo u emisiju na TV "Pink" i nije imala lepe reči za svoju unuku, a sada je na društvenim mrežama osvanuo i Lunin odgovor. - Ne mogu joj nikad oprostiti to što je… »
Luna prozvala anabelinu majku? Jadranka je javno optužila da je obolela zbog nje, a sada joj je unuka odgovorila! (foto)

Luna prozvala anabelinu majku? Jadranka je javno optužila da je obolela zbog nje, a sada joj je unuka odgovorila! (foto)

Kurir 09.08.2020
Baka Lune Đogani, Jadranka Polutak, nije imala da kaže lepe stvari o Luni, a sada joj je unuka odgovorila. "Ne mogu joj nikad oprostiti to što je pljunula na svoju majku. Nikad. Možda pred smrt, ako mi traži oprost. Ja sam zbog Lune nervno obolela i… »
Uključila se lunina baka i šokirala sve u studiju: Svi su govorili da je tada bila kod Cece, e pa ja ću vam reći istinu!

Uključila se lunina baka i šokirala sve u studiju: Svi su govorili da je tada bila kod Cece, e pa ja ću vam reći istinu!

Kurir 09.08.2020
Majka Anabele Atijas se uključila uživo u emisiju pa iznela da je obolela zbog Lune Đogani. "U tom periodu, kad svi govore da je bila kod Cece, ja sam kod Lune bila po 3 puta u mesecu. Luna to zna. Spremala sam joj da jede, pričala i bila sa njom… »

Vesti dana »