Povezane vesti

Brnabić: Spremna za dalje izazove, imamo dobre kandidate u SNS

Brnabić: Spremna za dalje izazove, imamo dobre kandidate u SNS

RTV 09.08.2020
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da, lično, ne bi imala ništa protiv da bude premijerka i u novoj vladi, jer je spremna za dalje izazove, ali da SNS ima dobre kandidate i da će, ko god bude mandatar, to biti kvalitetan kandidat… »
Brnabić: Nemam ništa protiv novog mandata

Brnabić: Nemam ništa protiv novog mandata

Nova 09.08.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da ne zna da li će i sledeći put na gostovanje na TV Prva doći kao premijerka, uz napomenu da ne bi imala ništa protiv. Brnabić je rekla da u Srpskoj naprednoj stranci ima dobrih kandidata za tu… »
Ko će biti na čelu nove vlade? "Imamo nekoliko kandidata, a da li bih imala nešto protiv da to budem ja? Ne!"

Ko će biti na čelu nove vlade? "Imamo nekoliko kandidata, a da li bih imala nešto protiv da to budem ja? Ne!"

Mondo 09.08.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić gostujući na TV Prva govorila je o planovima za formiranje nove vlade Srbije. Premijerka Srbije Ana Brnabić gostujući na TV Prva govorila je o planovima za formiranje nove vlade Srbije. “ Predsednik Vučić i ja se… »
"Nemam ništa protiv da budem premijerka i u novoj Vladi"

"Nemam ništa protiv da budem premijerka i u novoj Vladi"

Telegraf 09.08.2020
Ja sam mirna i zadovoljna onim što sam uradila i što ostavljam budućoj vladi. Da li ću premijerka biti ja ili neko drugi... Biće kvalitetan kandidat, svakako - izjavila je Ana Brnabić. Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je danas da, lično, ne… »

Vesti dana »