Povezane vesti
Dan bez preminulih u gradu, koji je pretio da postane srpski Vuhan: Na lečenju 22 pacijenta
Telegraf 09.08.2020
U kovid ambulanti Doma zdravlja Novi Pazar pregledano je 88 pacijenata, od čega je 53 bilo na kontrolnim pregledima. Prema podacima koji su na današnji dan Štabu za vanredne situacije dostavili Regionalni kovid centar Novi Pazar, Dom zdravlja i ZZJNP… »
Značajno smanjen broj pregleda u ATD
OK radio 09.08.2020
Prema jutrošnjim podacima, do 07.00 sati, ukupan broj pacijenata koji se od koronavirusa leče u ZC u Vranju je 83, od čega kovid pozitivnih 31. Među hospitalizovanima nema dece. Trenutan broj slobodnih mesta je 132. Na kućno lečenje otpušteno je 10… »
Bez preminulih, jedan pacijent na mehaničkoj ventilaciji
Radio sto plus 09.08.2020
Iz Regionalne kovid bolnice u Novom Pazaru jedan pacijent juče je transportovan za Kragujevac, a preminulih pacijenata nije bilo, saopšteno je iz Štaba za vanredne situacije. Podaci prosleđeni medijima pokazuju da je na bolničkom lečenju bilo 22… »
Bez preminulih u poslednja 24h, na liječenju 22 osobe
RTV Novi Pazar 09.08.2020
Kako je saopšteno iz Štaba za vanredne situacije, u protekla 24h u Regionalnom kovid centru Novi Pazar niko nije preminuo, a na odjeljenjima su smještena 22 pacijenta. Jedna osoba prima kiseonik uz pomoć high flow uređaja, a nema pacijenata na… »
Vesti dana »
"Ovo je istorijska sezona, sada da se spremamo za Evropu": Tanjga doveo Vojvodinu gde nije bila 17 godina
Mondo pre 2 satajoš 28 povezanih
Ona je osumnjičena za pomaganje u ubistvu Nešovića na Senjaku: Tužilaštvo ulaže oštru žalbu na novu odluku suda
Mondo pre 3 satajoš 90 povezanih
(Foto, video) Rukometaši Srbije igraju revanš baraža protiv Mađarske za plasman na Svetsko prvenstvo
Dnevnik pre 1 danjoš 59 povezanih
Šok u Italiji u 96. minutu: Gol Nikole Štulića u nadoknadi promenio je sve u borbi za opstanak u Seriji A!
Telegraf pre 3 satajoš 31 povezana





