Povezane vesti

Pre smrti je istraživala mila Đukanovića: Sin ubijene novinarke progovorio o malverzacijama crnogorskog vrha!

Pre smrti je istraživala mila Đukanovića: Sin ubijene novinarke progovorio o malverzacijama crnogorskog vrha!

Pravda 09.08.2020
Sin Dafne Karuana Galicije, novinarke ubijene pre skoro tri godine na Malti, Metju Karuana Galicija rekao je danas da je predsednik Crne Gore Milo Đukanović bio ključna osoba iz te zemlje u istraživanju njegove majke dok je pisala o slučaju Možura… »
"Đukanović je ključna osoba": Ubijena malteška novinarka je istraživala crnogorskog premijera i skandal u koji su umešane…

"Đukanović je ključna osoba": Ubijena malteška novinarka je istraživala crnogorskog premijera i skandal u koji su umešane…

Blic 09.08.2020
Milo Đukanović je ključna osoba iz Crne Gore kojom se bavila ubijena malteška novinarka bavila dok je istraživala slučajeve korupcije, izjavio je njen sin. Ona je, prema njegovim rečima, ispitivala veze između Đukanovića, premijera Malte… »
Sin ubijene novinarke sa Malte: Moja majka je istraživala i veze Đukanovića

Sin ubijene novinarke sa Malte: Moja majka je istraživala i veze Đukanovića

Danas 09.08.2020
Sin Dafne Karuana Galicije, novinarke ubijene pre tri godine na Malti, Metju Karuana Galicija otkrio je da je predsednik Crne Gore Milo Đukanović ključna osoba iz Crne Gore kojom se njegova majka bavila dok je istraživala slučaj Možura… »
Sin ubijene malteške novinarke: Milo je ključ mamine istrage

Sin ubijene malteške novinarke: Milo je ključ mamine istrage

Nova 09.08.2020
Milo Đukanović je ključna osoba iz Crne Gore kojom se moja majka bavila dok je istraživala slučaj Možura. Ispitivala je veze između Đukanovića, premijera Malte Džozefa Muskata i vladajuće elite u Azerbejdžanu. Te detalje otkrio je u… »

Vesti dana »