Povezane vesti

Sajmon Kauel pao sa električnog bicikla i povredio kičmu, prebačen u bolnicu zbog operacije

Sajmon Kauel pao sa električnog bicikla i povredio kičmu, prebačen u bolnicu zbog operacije

Telegraf 09.08.2020
Sa Sajmonom u njegovoj vili u Los Anđelesu, gde se incident dogodio, bila je njegova porodica. Idejni tvorec i član žirija emisije "X Faktor" Sajmon Kauel (60) hitno je prebačen u bolnicu u subotu uveče, 8. avgusta, zbog operacije, nakon nezgode koja… »
Popularni voditelj hitno prebačen u bolnicu! Zbog teške povrede kičme, mora na operaciju!

Popularni voditelj hitno prebačen u bolnicu! Zbog teške povrede kičme, mora na operaciju!

Mondo 09.08.2020
Evo šta se desilo! Evo šta se desilo! Član žirija britanske verzije TV emisije "Ja imam talenat", Sajmon Kauel (60) prebačen je hitno u blnicu. Kako prenose strani mediji on je ozbiljno povredio kučmu. Sajmon je testirao električni bicikl u… »
Sajmon Kauel povredio leđa isprobavajući električni bicikl

Sajmon Kauel povredio leđa isprobavajući električni bicikl

RTS 09.08.2020
Prvi čovek TV šou-programa „Američki idol“, „Ja imam talenat“, „Iks faktor“ ozbiljno je povredio kičmu prilikom isprobavanja električnog bicikla u svom domu u Kaliforniji. Britanskom preduzetniku Sajmonu Kauelu zakazana je operacija… »

Vesti dana »