Povezane vesti

Vučić: Uskoro još dobrih vesti…

Vučić: Uskoro još dobrih vesti…

Vesti online 09.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će uskoro imati dobre vesti, posebno za ugostiteljske i turističke radnike. „Ugostio sam Anu Brnabić u dvorištu očeve kuće. Uskoro ćemo imati još dobrih vesti, posebno za ugostitelje i… »
Vučić: Uskoro dobre vesti za ugostiteljstvo i turizam

Vučić: Uskoro dobre vesti za ugostiteljstvo i turizam

Nova 09.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vucćić najavio je danas na Instagramu dobre vesti, posebno za ugostiteljske i turističke radnike, uz fotografiju s premijerkom Anom Brnabić. “Ugostio sam Anu Brnabić u dvorištu očeve kuće. Uskoro ćemo imati još… »
Vučić: Uskoro još dobrih vesti za ugostitelje i turističke radnike

Vučić: Uskoro još dobrih vesti za ugostitelje i turističke radnike

N1 Info 09.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je, posle razgovora sa premijerkom Anom Brnabić, "još dobrih vesti, posebno za ugostitelje i turističke radnike u gradovima Srbije". "Ugostio sam Anu Brnabić u dvorištu očeve kuće. Uskoro ćemo imati… »
Predsednika u ovom izdanju do sada niste videli: Brnabić i Vučić donose sjajne vesti za Srbiju (foto)

Predsednika u ovom izdanju do sada niste videli: Brnabić i Vučić donose sjajne vesti za Srbiju (foto)

Srbija danas 09.08.2020
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić ugostio je premijerku Anu Brnabić u roditeljskoj kući njegovog oca. Predsednik Srbije i premijerka, Ana Brnabić iskoristili su svoje slobodno vreme i lepo vreme da danas dan provedu u porodičnoj kući Aleksandra… »

Vesti dana »