Povezane vesti

Tanja Savić kuka za sinovima! A potresnom porukom napravila je lom: Pevačici savetuju da je vreme za advokata? (foto)

Tanja Savić kuka za sinovima! A potresnom porukom napravila je lom: Pevačici savetuju da je vreme za advokata? (foto)

Kurir 09.08.2020
Tanja Savić, kako je istakla, više nije izdržala pa je putem društvene mreže Instagram otvorila dušu i zakukala za sinovima Maksimom i Đorđem, od kojih je razdvojena već mesecima. Potresnom porukom na pomenutoj društvenoj mreži pokrenula je… »
Tanja Savić: Decu nisam čula pet dana, učinjena je nepravda

Tanja Savić: Decu nisam čula pet dana, učinjena je nepravda

Nova 09.08.2020
"Moje ljubavi najveće. Sve činim da mi dođete u zagrljaj. Osoba sam koja krajnje osuđuje nepravdu. I svaka načinjena šteta ne može, a da prođe nekažnjeno. Ima već pet dana kako nisam čula njihov glas. Kada kontaktiram porodicu, svi ignorišu… »
Nisam ih čula 5 dana, blokirali su mi pozive! Tanja Savić više ne može da ćuti! Iznela istinu o deci! (foto)

Nisam ih čula 5 dana, blokirali su mi pozive! Tanja Savić više ne može da ćuti! Iznela istinu o deci! (foto)

Mondo 09.08.2020
Pevačica mesecima nije videla decu! Pevačica mesecima nije videla decu! Tanja Savić mesecima nije videla svoje sinove Masksima i Đorđa. Njen suprug Dušan je pre nekolikoo meseci odveo u Australiju, a ona se putem svog Instagrama oglasila i rešila… »
Tanja očajna zbog muža i njegove porodice: Pet dana nisam čula sinove! Zovem, a oni me blokiraju

Tanja očajna zbog muža i njegove porodice: Pet dana nisam čula sinove! Zovem, a oni me blokiraju

Telegraf 09.08.2020
Tanja četiti meseca nije videla svoje sinove. Pevačica Tanja Savić već nekoliko meseci proživljava pravu porodičnu dramu, nakon što je njen suprug Dušan Jovančević odveo njene sinove u Australiju, bez njenog znanja. Pevačica je na svom… »

Vesti dana »