Povezane vesti

Sin ubijene malteške novinarke otkrio: "Moja majka je istraživala Đukanovića"

Sin ubijene malteške novinarke otkrio: "Moja majka je istraživala Đukanovića"

Alo 09.08.2020
Situacija nepovoljna po crnogorskog predsednika. Sin Dafne Karuana Galicije, novinarke ubijene pre skoro tri godine na Malti, Metju Karuana Galicija rekao je danas da je predsednik Crne Gore Milo Đukanović bio ključna osoba iz te zemlje u… »
Sin ubijene malteške novinarke: Moja majka je istraživala Đukanovića

Sin ubijene malteške novinarke: Moja majka je istraživala Đukanovića

Sputnik 09.08.2020
Sin Dafne Karuana Galicije, novinarke ubijene pre skoro tri godine na Malti, Metju Karuana Galicija rekao je danas da je predsednik Crne Gore Milo Đukanović bio ključna osoba iz te zemlje u istraživanju njegove majke dok je pisala o slučaju Možura… »
Sin ubijene novinarke sa Malte: Moja majka je istraživala i veze Đukanovića

Sin ubijene novinarke sa Malte: Moja majka je istraživala i veze Đukanovića

Novi magazin 09.08.2020
Sin Dafne Karuana Galicije, novinarke ubijene pre tri godine na Malti, Metju Karuana Galicija otkrio je da je predsednik Crne Gore Milo Đukanović ključna osoba iz Crne Gore kojom se njegova majka bavila dok je istraživala slučaj Možura. "Ispitivala… »
Pre smrti je istraživala mila Đukanovića: Sin ubijene malteške novinarke progovorio o malverzacijama crnogorskog vrha

Pre smrti je istraživala mila Đukanovića: Sin ubijene malteške novinarke progovorio o malverzacijama crnogorskog vrha

Večernje novosti 09.08.2020
SIN Dafne Karuana Galicije, novinarke ubijene pre skoro tri godine na Malti, Metju Karuana Galicija rekao je danas da je predsednik Crne Gore Milo Đukanović bio ključna osoba iz te zemlje u istraživanju njegove majke dok je pisala o slučaju Možura… »
Sin ubijene malteške novinarke: Moja majka je istraživala i veze sa Đukanovićem

Sin ubijene malteške novinarke: Moja majka je istraživala i veze sa Đukanovićem

N1 Info 09.08.2020
Sin Dafne Karuana Galicije, novinarke ubijene pre tri godine na Malti, Metju Karuana Galicija otkrio je da je predsednik Crne Gore Milo Đukanović ključna osoba iz Crne Gore kojom se njegova majka bavila dok je istraživala slučaj Možura. "Ispitivala… »

Vesti dana »