Povezane vesti

Plenković: Dobro da Pupovac ide u Škabrnju, ja u Varivode

Plenković: Dobro da Pupovac ide u Škabrnju, ja u Varivode

RTV 09.08.2020
ZAGREB - Hrvatski premijer Andrej Plenković ponovio je danas da je "dobro i normalno" što je potpredsednik Vlade iz redova SDS S Boris Milošević prisustvovao obeležavanju policijsko-vojne akcije Oluja i najavio da bi on sam u septembru išao u… »
Plenković: Ovih dana slali smo poruke mira, insistiraćemo na dijalogu sa Srbijom

Plenković: Ovih dana slali smo poruke mira, insistiraćemo na dijalogu sa Srbijom

N1 Info 09.08.2020
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izavio je danas da su prethodnih dana poslate poruke primerene početku nove faze odnosa hrvatskog naroda i srpske manjine i signal o uključivom društvu, koje zna šta je pomirenje. Plenković je istakao da sve što… »
Plenković: Ja idem u Varivode, dobro je da Pupovac ode u Škabrnju

Plenković: Ja idem u Varivode, dobro je da Pupovac ode u Škabrnju

RTS 09.08.2020
Hrvatski premijer Andrej Plenković ponovio je da je "dobro i normalno" što je potpredsednik Vlade iz redova SDSS-a Boris Milošević prisustvovao obeležavanju policijsko-vojne akcije "Oluja" i najavio da bi on sam u septembru išao u Varivode gde je… »
Posle sramotnog odlaska Miloševića u Knin, Hrvati sada traže još nešto od Pupovca!

Posle sramotnog odlaska Miloševića u Knin, Hrvati sada traže još nešto od Pupovca!

Alo 09.08.2020
Oglasio se Andrej Plenković. Hrvatski premijer Andrej Plenković ponovio je danas da je "dobro i normalno" što je potpredsednik Vlade iz redova SDS S Boris Milošević prisustvovao obeležavanju policijsko-vojne akcije Oluja i najavio da bi on sam u… »

Vesti dana »