Povezane vesti

Bolan oproštaj muža preminule porodilje iz Sarajeva: Ljubavi moja, boriću se za našu decu

Bolan oproštaj muža preminule porodilje iz Sarajeva: Ljubavi moja, boriću se za našu decu

Telegraf 09.08.2020
Belma je preminula danas od posledica korona virusa, a iza sebe je ostavila tek rođenog dečaka i dve ćerkice. Vest da je u Sarajevu preminula Belma Šoljanin (37), koja je bila zaražena virusom korona, a pre tri dana se porodila na GAK-u u Sarajevu… »
U Sarajevu preminula porodilja zaražena koronavirusom

U Sarajevu preminula porodilja zaražena koronavirusom

Politika 09.08.2020
SARAJEVO – Porodilja Belma Šoljanin (37), koja je bila zaražena koronavirusom, preminula je danas u Sarajevu, tri dana nakon porođaja, preneli su mediji u BiH. Informaciju o smrti porodilje potvrdila je generalna direktorka KCUS Sebija Izetbegović… »
U Sarajevu preminula porodilja zaražena korona virusom

U Sarajevu preminula porodilja zaražena korona virusom

Al Jazeera 09.08.2020
Poštujte mjere: U BiH šest smrtnih slučajeva, na Kosovu 12, a u Srbiji devet... U Sarajevu je danas preminula porodilja koja je bila zaražena korona virusom. Riječ je 37-godišnjakinji koja je prije tri dana rodila sina, pišu bh. mediji. Žena je u… »
Porodilja preminula od korone: Dr Šoljanin izgubila bitku sa virusom, iza nje ostali dvoje dece i suprug

Porodilja preminula od korone: Dr Šoljanin izgubila bitku sa virusom, iza nje ostali dvoje dece i suprug

Večernje novosti 09.08.2020
PORODILjA Belma Šoljanin (37), koja je bila zaražena virusom korona, preminula je danas u Sarajevu, tri dana nakon porođaja. Informaciju o smrti porodilje potvrdila je generalna direktorika KCUS Sebija Izetbegović, navodeći da je beba dobro i da je… »
Ljubavi moja, boriću se za našu decu: Potresni oproštaj muža porodilje koja je preminula od virusa korona

Ljubavi moja, boriću se za našu decu: Potresni oproštaj muža porodilje koja je preminula od virusa korona

Večernje novosti 09.08.2020
VEST da je u Sarajevu preminula 37-godišnja Belma Šoljanim, koja je bila zaražena virusom korona, a pre tri dana se porodila na GAK-u u Sarajevu, šokirala je njene prijatelje i članove porodice. Iza nje je ostao suprug, s troje dece, dečakom starim… »
U Sarajevu od korone preminula porodilja, direktorka Instituta za majku i dete: Beba je negativna

U Sarajevu od korone preminula porodilja, direktorka Instituta za majku i dete: Beba je negativna

Telegraf 09.08.2020
"Dnevni avaz" nezvanično saznaje da je preminula Belma Šoljanin, direktorka Instituta za majku i dete. Porodilja Belma Šoljanin (37), koja je bila zaražena virusom korona, preminula je danas u Sarajevu, tri dana nakon porođaja, preneli su mediji u… »
Preminula Belma Šočjanin od korone odmah nakon što je donela dečaka na svet, suprug i ćerkice pozitivne!

Preminula Belma Šočjanin od korone odmah nakon što je donela dečaka na svet, suprug i ćerkice pozitivne!

Alo 09.08.2020
Nesrećna žena pre tri dana se porodila u Ginekološko-akušerskoj klinici KCUS-a i na svet donela zdravog dečaka koji je negativan na virus. U Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu preminula je, javlja Avaz pozivajući se na nezvanične izvore… »

Vesti dana »