Povezane vesti
U bolnicama u Novom Sadu 11 obolelih manje nego juče
RTV 09.08.2020
NOVI SAD - Prema najnovijim podacima, u novosadskim bolnicama ukupno je 241 pacijent na lečenju zbog korona virusa, što je 11 pacijenata manje nego juče. U Kliničkom centru Vojvodine trenutno se leči 218 pacijenata kod kojih je potvrđeno da su oboleli od… »
U novosadskim bolnicama 11 obolelih manje nego juče
Dnevnik 09.08.2020
NOVI SAD: Prema najnovijim podacima, u novosadskim bolnicama ukupno je 241 pacijent na lečenju zbog korona virusa, što je 11 pacijenata manje nego juče. U Kliničkom centru Vojvodine trenutno se leči 218 pacijenata kod kojih je potvrđeno da su oboleli od… »
U novosadskim bolnicama leči se 241 pacijent oboleo od Kovida-19
Moj Novi Sad 09.08.2020
U Kliničkom centru Vojvodine trenutno je hospitalizovano 218 pacijenata, a u Vojnoj bolnici u Petrovaradinu 23 osobe obolele od virusne infekcije Kovid-19. U odnosu na subotu, u KCV-u je osmoro pacijenata manje, dok je u Vojnoj bolnici broj obolelih… »
Vesti dana »
Dim u zgradi Specijalnog suda u Ustaničkoj, zaposleni evakuisani
Sandžak haber pre 9 minutajoš 44 povezane
Macut i Đurić uputili saučešće građanima Španije i porodicama stradalih povodom železničke nesreće
RTV pre 49 minutajoš 68 povezanih
Crna nedelja na putevima: sedam osoba poginulo, policija apeluje na poseban oprez zbog početka škole
Valjevska posla pre 44 minutajoš 29 povezanih
Tramp i Evropa u klinču zbog Grenlanda: Pretnja carinama i odlučan odgovor
BBC News pre 4 minutajoš 52 povezane
Đoković - Martinez, uživo: Novak kreće u pohod na 25. grend slem trofej
Mondo pre 9 minutajoš 39 povezanih



