Povezane vesti

Preživljavala sam pakao 6 godina i borila se kao lavica: Maja Nikolić iskreno o deci, pa dala savet koleginici Tanji!

Preživljavala sam pakao 6 godina i borila se kao lavica: Maja Nikolić iskreno o deci, pa dala savet koleginici Tanji!

Kurir 10.08.2020
Tanja Savić je ogorčena zbog toga što je njen muž Dušan Jovančević odveo njihove sinove za Australiju i sada joj je uskraćena mogućnost da ih vidi. Tanja ih je ranije viđala putem skajpa, a sada ni to ne može, te svaki put kad ih pozove oni joj… »
Tanja Savić 10 godina muči istu muku: Ovo su detalji pevačicine teskobe u braku! Jedna stvar je prati sve vreme!

Tanja Savić 10 godina muči istu muku: Ovo su detalji pevačicine teskobe u braku! Jedna stvar je prati sve vreme!

Kurir 10.08.2020
Tanja Savić zabrinula je mnoge kada je iznela detalje privatnog života o kom je veoma malo govorila. Naime, pevačica sinove Maksima i Đorđa nije videla od aprila, kada ih je njen suprug Dušan Jovančević odveo u Australiju navodno zbog situacije s… »
Tanja Savić se razvodi od Dušana posle 11 godina braka?! Alarmirala je i policiju!?!

Tanja Savić se razvodi od Dušana posle 11 godina braka?! Alarmirala je i policiju!?!

Mondo 10.08.2020
"Neću više da imam ništa sa njim! On je posesivan, sebičan", kaže pevačica. "Neću više da imam ništa sa njim! On je posesivan, sebičan", kaže pevačica. Tanja Savić prolazi kroz dramu otkako je njen suprug Dušan Jovančević odveo sinove u… »
Seka Aleksić pružila podršku Tanji Savić! Ne može da veruje šta se dešava njenoj koleginici!

Seka Aleksić pružila podršku Tanji Savić! Ne može da veruje šta se dešava njenoj koleginici!

Mondo 10.08.2020
Priča Tanje Savić potresla je mnoge, svi joj pružaju podršku, a sada se oglasila i Seka! Priča Tanje Savić potresla je mnoge, svi joj pružaju podršku, a sada se oglasila i Seka! Slučaj Tanje Savić potresao je mnoge, budući da je, nakon… »
"Alarmirala sam i policiju u australiji": Drama Tanje Savić kojoj je muž uzeo decu se nastavlja, odlazi da se bori za sinove

"Alarmirala sam i policiju u australiji": Drama Tanje Savić kojoj je muž uzeo decu se nastavlja, odlazi da se bori za sinove

Blic 10.08.2020
Tanja Savić obratila se policiji, nakon što danima nije uspela da stupi u kontakt sa sinovima koje je njen suprug Dušan Jovančević odveo u Australiju. - Jako mi je teško bez dece, ja nisam znala da će ih moj suprug odvesti. Niko mi se ne javlja na… »
Sramota, kakav je to roditelj: Seka Aleksić se oglasila povodom drame Tanje Savić, pružila podršku koleginici

Sramota, kakav je to roditelj: Seka Aleksić se oglasila povodom drame Tanje Savić, pružila podršku koleginici

Večernje novosti 10.08.2020
PEVAČICA Seka Alekić se oglasila i pružila javnu podršku svojoj kolegenici Tanji Savić, koja trenutno prolazi kroz težak životni period, jer je njen muž Dušan Jovančević odveo njene sinove za Australiju, bez njenog znanja. Naime, Tanja se juče… »
Seka Aleksić se oglasila povodom drame Tanje Savić: Ovo je sramno!

Seka Aleksić se oglasila povodom drame Tanje Savić: Ovo je sramno!

Telegraf 10.08.2020
Seka je svakoj koleginici koja je imala problem sa starateljstvom pružila podršku. Pevačica Seka Alekić se oglasila i pružila javnu podršku svojoj kolegenici Tanji Savić, koja trenutno prolazi kroz težak životni period, jer je njen muž Dušan… »
Tanja Savić: Alarmirala sam policiju, borim se za decu

Tanja Savić: Alarmirala sam policiju, borim se za decu

Nova 10.08.2020
Pevačica Tanja Savić svoje sinove nije videla od aprila, kada ih je njen suprug Dušan Jovančević odveo u Australiju, a sada joj je zabranio i svaki kontakt sa njima. Naime, Tanja trenutno prolazi kroz pravu dramu, s obzirom da već danima nije u… »
"Ovo je: Sramno!" Seka Aleksić se oglasila povodom slučaja Tanje Savić, u neverici, pevačici uputila javnu poruku

"Ovo je: Sramno!" Seka Aleksić se oglasila povodom slučaja Tanje Savić, u neverici, pevačici uputila javnu poruku

Blic 10.08.2020
Seka Aleksić javno je pružila podršku Tanji Savić, koja prolazi kroz životnu dramu nakon što je njen suprug odveo decu u Australiju, a potom joj zabranio da se čuje sa njima. Kada je čula šta se dešava Tanji, Seka je odmah odreagovala na… »
Seka Aleksić uz Tanju Savić: Sramno je ono što si doživela

Seka Aleksić uz Tanju Savić: Sramno je ono što si doživela

Nova 10.08.2020
Pevačica Tanja Savić saopštila je na svom Instagramu da joj je suprug Dušan Jovančević zabranio kontak sa njihovim sinovima koje je u aprilu odveo u Australiju. Tim povodom oglasila se i njena koleginica Seka Aleksić, koja joj je pružila podršku… »
Tanja Savić: Tražiću razvod braka, sa čovekom kao što je Dušan više neću ništa da imam

Tanja Savić: Tražiću razvod braka, sa čovekom kao što je Dušan više neću ništa da imam

Telegraf 10.08.2020
- Očigledno muškarci udaraju tamo gde ženu najviše boli, a u mom slučaju, to su deca - kaže Tanja. Tanja Savić tvrdi da planira da se razvede od muža Dušana Jovančevića, nakon što je njihove sinove odveo u Australiju, a ona ih, kako kaže… »
Muž presekao sve veze, danima ne zna gde su i kako su joj sinovi! Tanja Savić van sebe za "Blic": "Ja sada moram da se borim…

Muž presekao sve veze, danima ne zna gde su i kako su joj sinovi! Tanja Savić van sebe za "Blic": "Ja sada moram da se borim…

Blic 10.08.2020
Pevačica Tanja Savić mesecima nije videla sinove Đorđa i Maksima, a neretke objave i izlivi osećanja na društvenim mrežama svedoče koliko pati što ne može da ih zagrli. Pored toga, kako je priznala, već danima ne može ni da ih vidi putem video… »
Tanja prolazi golgotu: Moli da vidi sinove, a naša voditeljka je jednim potezom stavila do znanja šta misli o svemu

Tanja prolazi golgotu: Moli da vidi sinove, a naša voditeljka je jednim potezom stavila do znanja šta misli o svemu

Blic 09.08.2020
Pevačica Tanja Savić mesecima je razdvojena od sinova Maksima i Đorđa, koje je njen suprug Dušan odveo u Australiju. Koliko pati za naslednicima Tanja je pokazala porukom koju je danas podelila na društvenim mrežama i otkrila da sinove nije čula… »

Vesti dana »