Povezane vesti

Pred smrt joj poslala neverovatnu poruku: Zorana otkrila kakvu tajnu krije žurka u belom za Isidoru bjelicu!

Pred smrt joj poslala neverovatnu poruku: Zorana otkrila kakvu tajnu krije žurka u belom za Isidoru bjelicu!

Mondo 10.08.2020
Pevačica će, na molbu spisateljice, organizovati "afterlajf parti"! Pevačica će, na molbu spisateljice, organizovati "afterlajf parti"! Isidora Bjelica preminula u 52. godini. Književnica je poslednja dva meseca života provela kod roditelja Nevenke… »
"Virtuelni testament" Isidore Bjelice: "Ovlastila me je da kad umre, napravim žurku u belom..."

"Virtuelni testament" Isidore Bjelice: "Ovlastila me je da kad umre, napravim žurku u belom..."

Blic 10.08.2020
Književnica Isidora Bjelica ostavila je u amanet pevačici Zorani Pavić da posle njene sahrane organizuje žurku u belom za najbliže prijatelje. Isidora Bjelica preminula u 52. godini. Ona je poslednja dva meseca života provela kod roditelja Nevenke i… »
Zorana Pavić otkiva poslednju želju spisateljice! Isidora: Hoću žurku u belom, jer ja sam Bjelica, a ne Crnica!

Zorana Pavić otkiva poslednju želju spisateljice! Isidora: Hoću žurku u belom, jer ja sam Bjelica, a ne Crnica!

Kurir 10.08.2020
Isidora Bjelica ostavila je u amanet Zorani Pavić da posle njene sahrane organizuje žurku u belom za najbliže prijatelje, a kako nam je otkrila, pevačica uveliko planira da njenu želju sprovede u delo. Ona je redakciji Kurira dala na uvid i poruku… »

Vesti dana »