Povezane vesti
Na Gradini zaplenjeno oko 800 grama zlatnog nakita
Jugmedia 10.08.2020
Carinici su u dva slučaja 8. avgusta na prelazu Gradina zaplenili oko 800 grama zlatnog nakita vrednog gotovo milion dinara, saopštila je danas Uprava carine. Prvi prekršaj otkriven je oko 8 časova, kada je na ulazu u zemlju za carinsku kontrolu stigao… »
Na Preševu zaplenjeno 25.000 britanskih funti
Vranje news 10.08.2020
Vranje - Carinici su 8. avgusta na prelazu Preševo sprečili pokušaj krijumčarenja gotovo 25.000 britanskih funti, saopšteno je iz Uprave carina. - Prekršaj je otkriven kada je na izlazu iz zemlje na red za kontrolu došao mercedes britanskih registarskih… »
Albanac stigao do Preševa, a u naslonu za ruke skrio lepu cifru: Carinici izbrojali 25.000 funti
Telegraf 10.08.2020
Naslon za ruke bio pun svežnjeva. Carinici su na prelazu Preševo sprečili pokušaj prenošenja gotovo 25.000 funti sakrivenih u naslonu za ruke. Prekršaj je otkriven kada je na red za pregled došao mercedes britanskih registracija kojim je putovao albanski… »
Vesti dana »

Toplotni talas u Srbiji: visoke temperature, upozorenja i rizik od požara do 17. avgusta
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 47 povezanih

Predstojeći samit Trampa i Putina na Aljasci: test za mir u Ukrajini i međunarodne reakcije
Naslovi.ai pre 1 satjoš 45 povezanih

Smanjena vrednost građevinskih radova u Srbiji u drugom kvartalu
N1 Info pre 49 minutajoš 23 povezane