Povezane vesti

Satovi od 78.000, prstenje od 90.000 €: Nikolina Pišek otkriva šta je njoj i mužu nestalo iz vile

Satovi od 78.000, prstenje od 90.000 €: Nikolina Pišek otkriva šta je njoj i mužu nestalo iz vile

Telegraf 10.08.2020
Nikolina i Vidoje sa decom i prijateljicom zakupili su za 20.000 evra vilu u Kaštelima, na 14 dana. Nikolina i Vidoje Ristović izbačeni su, tvrdi voditeljka, iz vile u Kaštelima, koju su rentirali na 14 dana za 20.000 evra. Vlasnik vile je nakon… »
Nikolina Pišek nakon drame u Hrvatskoj: Nije prvi put da me vređaju jer sam udata za Srbina

Nikolina Pišek nakon drame u Hrvatskoj: Nije prvi put da me vređaju jer sam udata za Srbina

Telegraf 10.08.2020
Voditeljka je na svoj račun od vlasnika vile dobila "more" šovinističkih uvreda, a njen suprug Vidoje je čak i fizički napadnut. Voditeljka Nikolina i njen suprug Vidoje Ristović doživeli su pravu dramu na svom letnjem odmoru, nakon što su navodno… »
Pogledajte kako je izgledala vila u trenutku kad je iz nje izbačena Nikolina Pišek sa mužem i decom

Pogledajte kako je izgledala vila u trenutku kad je iz nje izbačena Nikolina Pišek sa mužem i decom

Telegraf 10.08.2020
Ristovići su navodno oštećeni za iznos između 275.000 i 300.000 evra. Uvrede, obezbeđenje, intervencija polciije, obostrane prijave, nestanak ogromne količine keša i nakita (sve u vrednosti između 275.000 i 300.000 evra) epilog su boravka Nikoline… »

Vesti dana »