Povezane vesti

Zvanično: Milenko Tepić novi igrač Mege

Zvanično: Milenko Tepić novi igrač Mege

Mozzart sport 10.08.2020
"Jako mi je drago što sam ponovo u Beogradu”, poručio je iskusni košarkaš. Mega Bemaks napravio je još jedan korak ka kompletiranju ekipe za predstojeću sezonu pošto je ugovor sa klubom potpisao iskusni internacionalac i bivši srpski… »
Vratio se u ABA ligu: Bivši košarkaš Partizana pojačao Megu!

Vratio se u ABA ligu: Bivši košarkaš Partizana pojačao Megu!

Hot sport 10.08.2020
Milenko Tepić je novi igrač Mega Bemaxa. Mega Bemax je napravio još jedan korak ka kompletiranju ekipe za predstojeću sezonu pošto je ugovor sa klubom potpisao iskusni internacionalac i bivši srpski reprezentativac Milenko Tepić (33), koji će se… »
ZVANIČNO - Povratak Milenka Tepića u ABA ligu!

ZVANIČNO - Povratak Milenka Tepića u ABA ligu!

Sportske.net 10.08.2020
Nekadašnji košarkaš Partizana ponovo se vratio na domaće terene. Kako je i najavljivano prethodnih dana, Milenko Tepić je postigao dogovor sa Mega Bemaksom, a danas je to i ozvaničeno. ''Jako mi je drago što sam ponovo u Beogradu i što sam postao… »
Veliko pojačanje za Megu: Povratnik u srpsku košarku, ljubimac Partizanovih navijača!

Veliko pojačanje za Megu: Povratnik u srpsku košarku, ljubimac Partizanovih navijača!

Mondo 10.08.2020
Potpisao je! Milenko tepić će nositi dres Mege. Potpisao je! Milenko tepić će nositi dres Mege. Najavljeno je još pre nekoliko dana, a sada je stigla potvrda. Milenko Tepić je novi igrač Mega Bemaksa! U ABA ligu i srpsku košarku vraća se iskusni… »
Potvrđeno: Milenko Tepić u Megi

Potvrđeno: Milenko Tepić u Megi

N1 Info 10.08.2020
Bivši reprezentativac Srbije Milenko Tepić novi je košarkaš Mega Bemaksa, potvrđeno je na klupskom sajtu. Tridesettrogodišnji igrač će se uskoro priključiti treninzima ekipe trenera Vladimira Jovanovića. "Jako mi je drago što sam ponovo u… »
Tepić potpisao za Megu: Imaću i mentorsku ulogu

Tepić potpisao za Megu: Imaću i mentorsku ulogu

Nova 10.08.2020
Milenko Tepić je i zvanično novi igrač Mega Bemaksa, potvrđeno je na klupskom sajtu. Mega je napravila još jedan korak ka kompletiranju ekipe za predstojeću sezonu. Ugovor je potpisao iskusni, bivši srpski reprezentativac Milenko Tepić (33), kao… »

Vesti dana »