Povezane vesti

Ova žena je obeležila proteste u minsku: Novinar je pitao da li se plaši nereda, a njen odgovor je sve nasmejao (video)

Ova žena je obeležila proteste u minsku: Novinar je pitao da li se plaši nereda, a njen odgovor je sve nasmejao (video)

Kurir 10.08.2020
Posle pobede Aleksandra Lukašenka na predsedničkim izborima u Belorusiji izbili su protesti tokom kojih se policija sukobila sa demonstrantima, a neredi se nastavljaju i danas, drugi dan zaredom. Jedna žena privukla je dosta pažnje kada ju je novinar… »
Novi neredi u minsku: Policija suzavcem rasteruje demonstrante (video)

Novi neredi u minsku: Policija suzavcem rasteruje demonstrante (video)

Kurir 10.08.2020
Policija je počela da hapsi potencijalne učesnike protesta opozicije kod spomenika Pobede. Do sada je uhapšeno više od 19 ljudi. Jake snage policije su izašle u centar grada. Tu su i dva vatrogasna vozila. Policija legitimiše prolaznike i pretresa… »
Policija pucala u novinarku u Minsku (VIDEO)

Policija pucala u novinarku u Minsku (VIDEO)

Nova 10.08.2020
Hiljade demonstranata i danas je na ulicama Minska, nakon juče završenih predsedničkih izbora na kojim je, prema preliminarnim podacima Državne izborne komisije, šesti put pobedio aktuelni predsednik Aleksandar Lukašenko. Policija se sa… »
Hit iz Minska: Radila sam u vrtiću, više me ništa ne plaši

Hit iz Minska: Radila sam u vrtiću, više me ništa ne plaši

Nova 10.08.2020
Na društvenim mrežama kruži neobičan snimak sa jučerašnjih protesta u glavnom gradu Belorusije. Naime, na pitanje novinara “Da li se plašite što ste ovde”, jedna žena iz Belorusije pružila je urnebesan, ali veoma hrabar odgovor. Pošto mu je… »
Beloruska policija brutalno tuče demonstrante (VIDEO)

Beloruska policija brutalno tuče demonstrante (VIDEO)

Nova 10.08.2020
Protesti u nekoliko beloruskih gradova nakon juče završenih predsedničkih izbora na kojim je, prema preliminarnim podacima Državne izborne komisije, šesti put pobedio aktuelni predsednik Aleksandar Lukašenko, i danas traju, a počeli su prilično… »
Neredi iz belorusije se prelili i u Ukrajinu: Ponovo na desetine uhapšenih (video)

Neredi iz belorusije se prelili i u Ukrajinu: Ponovo na desetine uhapšenih (video)

Mondo 10.08.2020
Beloruska policija uhapsila je danas najmanje 19 ljudi tokom protesta demonstranata, koji se drugi dan zaredom okupili u Minsku, javlja Rojters pozivajući se na neimenovanog svedoka. Beloruska policija uhapsila je danas najmanje 19 ljudi tokom protesta… »

Vesti dana »