Povezane vesti

Turistima mazali izmet po kolima!

Turistima mazali izmet po kolima!

Alo 10.08.2020
"Dragi Dalmoši, ne morate se brinuti, više nećemo trošiti novac kod vas" Nakon Zagrepčanke kojoj su u Trogiru izmet razmazali po kvaki automobila i pokidali brisače, medijima se javio još jedan čovek iz Solina koji je doživeo istu stvar. - Meni… »
Skandal u Trogiru! Turistima mazali izmet po kolima: Dragi Dalmoši, ne brinite, nećemo više trošiti novac kod vas

Skandal u Trogiru! Turistima mazali izmet po kolima: Dragi Dalmoši, ne brinite, nećemo više trošiti novac kod vas

Kurir 10.08.2020
Nakon Zagrepčanke kojoj su u Trogiru izmet razmazali po kvaki automobila i pokidali brisače, medijima se javio još jedan čovek iz Solina koji je doživeo istu stvar. "Meni su četiri stakla na levoj strani 'renoa' bila zamazana izmetom. Nisam to… »
Mazali izmet po automobilima u Trogiru: Dragi Dalmoši, ne brinite, više nećemo dolaziti

Mazali izmet po automobilima u Trogiru: Dragi Dalmoši, ne brinite, više nećemo dolaziti

Večernje novosti 10.08.2020
NAKON Zagrepčanke kojoj su u Trogiru izmet razmazali po kvaki automobila i pokidali brisače, Dalmatinskom portalu se javio još jedan čovek iz Solina koji je doživeo istu stvar. - Meni su četiri stakla na levoj strani mog Renoa bila zamazana izmetom… »
Zagrepčanki u Trogiru auto namazali izmetom: "Dragi Dalmoši, ne brinite, nećemo više doći"

Zagrepčanki u Trogiru auto namazali izmetom: "Dragi Dalmoši, ne brinite, nećemo više doći"

Telegraf 10.08.2020
Žena kaže da nije zvala policiju, jer ne bi imalo smisla. Nakon Zagrepčanke kojoj su u Trogiru izmet razmazali po kvaki automobila i pokidali brisače, Dalmatinskom portalu se javio još jedan čovek iz Solina koji je doživeo istu stvar. - Meni su… »
Skandal u Hrvatskoj! Go**a razmazali po automobilima turista! A tek kada čujete odakle su gosti...

Skandal u Hrvatskoj! Go**a razmazali po automobilima turista! A tek kada čujete odakle su gosti...

Mondo 10.08.2020
"Dragi Dalmoši, ne morate se brinuti, više nećemo trošiti novce kod vas. Bila je vanredna situacija, korona i to, verujte, da sam mogla bez karantina, otišla bih na Azurnu obalu ili Grčku", stoji u postu na Facebooku jedne ljutite Zagrepčanke… »

Vesti dana »