Povezane vesti

Partizan na klupu vratio legendu: Zajedno osvojili Ligu šampiona, spreman višegodišnji ugovor

Partizan na klupu vratio legendu: Zajedno osvojili Ligu šampiona, spreman višegodišnji ugovor

Mondo 11.08.2020
Igor Milanović će ponovo trenirati vaterpoliste crno-belih. Igor Milanović će ponovo trenirati vaterpoliste crno-belih. Igor Milanović je ponovo trener VK Partizan! Informacija koja se pojavljivala prethodnih dana sada je potvrđena od strane… »
Milanović novi trener vaterpolista Partizana

Milanović novi trener vaterpolista Partizana

Dnevnik 11.08.2020
BEOGRAD: Legendarni srpski vaterpolista Igor Milanović, novi je trener Partizana, preneo je Sportski žurnal. Milanović, koji je sa crno-belima osvojio Ligu šampiona 2011. godine, pre nekoliko dana napustio je Crvenu zvezdu. "Da, u Partizanu sam sada… »
Iz Zvezde u Partizan: Milanović trener crno-belih

Iz Zvezde u Partizan: Milanović trener crno-belih

Nova 11.08.2020
Igor Milanović, doskorašnji trener vaterpolista Crvene zvezde, novi je strateg Partizana. Čuveni vaterpolo stručnjak vratio se na klupu kluba sa kojim je 2011. godine osvojio Ligu šampiona, a ovakav rasplet potvrdio je za Sportski žurnal. “Da, u… »
Iz zvezde u Partizan: Vaterpolo legenda preuzima crno-bele!

Iz zvezde u Partizan: Vaterpolo legenda preuzima crno-bele!

Hot sport 11.08.2020
Posle jedne sezone koju je proveo u Crvenoj zvezdi, Igor Milanović će opet biti trener Vaterpolo kluba Partizan. Jedan od najboljih igrača svih vremena pre nekoliko dana se rastao sa Crvenom zvezdom, a u razgovoru za ‘Žurnal’ je potvrdio da će u… »
Ima nade za Partizan, legenda se vratila iz Zvezde, dugoročan ugovor!

Ima nade za Partizan, legenda se vratila iz Zvezde, dugoročan ugovor!

Sportske.net 11.08.2020
Iako je delovalo da je naš najtrofejniji vaterpolo klub u beznadežnoj situaciji, ova informacija daje nadu navijačima crno-belih da možda ipak dolaze bolji dani za Partizan. Naš proslavljeni vaterpolista, a potom i uspešni trener Igor Milanović… »
"Da, istina je, stigao sam": Šok u srpskom vaterpolu, Igor Milanović napustio Zvezdu i preuzeo Partizan!

"Da, istina je, stigao sam": Šok u srpskom vaterpolu, Igor Milanović napustio Zvezdu i preuzeo Partizan!

Sportal blic 11.08.2020
Igor Milanović je odmah po napuštanju kormila Crvene zvezde preuzeo ekipu vaterpolo kluba Partizan. Legenda ovog sporta, koja je crno-bele odvela do evro-titule 2011. godine, potvrdio je da se vratio među crno-bele. "Da, u Partizanu sam sad kao šef… »
Vaterpolo bum: Igor Milanović iz Zvezde na klupu Partizana!

Vaterpolo bum: Igor Milanović iz Zvezde na klupu Partizana!

Mozzart sport 11.08.2020
Direktor Rakas poručuje da ne mogu da je smene na osnovu priča. Govorkalo se, sad je zvanično: Igor Milanović je novi šef stručnog štaba Partizana. Prošle sedmice je napustio klupu Crvene zvezde, pod obrazloženjem crveno-belih da zbog smanjenja… »

Vesti dana »