Povezane vesti

Tanja Savić prijavila muža za otmicu sinova: Dušanu preti zatvorska kazna do čak 30 godina

Tanja Savić prijavila muža za otmicu sinova: Dušanu preti zatvorska kazna do čak 30 godina

Telegraf 11.08.2020
- Ćutala sam četiri meseca i nisam htela da iznosim u javnost privatne detalje, ali sada sam morala da tražim pomoć - kaže pevačica. Pevačica Tanja Savić (35) je posle četri meseca odlučila je da progovori o drami koju preživljava zbog odluke… »
Tanja Savić molila Dačića za pomoć, on obećao: Uradićemo sve

Tanja Savić molila Dačića za pomoć, on obećao: Uradićemo sve

Nova 11.08.2020
Kako Nova.rs saznaje, pevačica Tanja Savić nakon što je obavestila policiju, pre dva dana je kontaktirala i Kabinet ministra spoljnih poslova Ivice Dačića. Ona se obratila Ministarstvu sa molbom za pomoć u borbi za sinove, koje je njen suprug… »
Tanja Savić prijavila muža za otmicu dece?! Preti mu 30 godina zatvora, a evo i koliko će navodno morati da plati

Tanja Savić prijavila muža za otmicu dece?! Preti mu 30 godina zatvora, a evo i koliko će navodno morati da plati

Mondo 11.08.2020
Neće više da trpi?! Neće više da trpi?! Tanja Savić prolazi kroz dramu otkako je njen suprug Dušan Jovančević odveo sinove u Australiju, a nedavno je najavila da će zatražiti razvod braka, kao i da od aprila videla sinove, koji su sa ocem u… »
Ćutala je 4 meseca! Tanja prijavila Dušana za otmicu sinova, preti mu 30 godina robije, evo koliko treba da joj plati $

Ćutala je 4 meseca! Tanja prijavila Dušana za otmicu sinova, preti mu 30 godina robije, evo koliko treba da joj plati $

Kurir 11.08.2020
Dušan će morati da plati 25.000 dolara jer je oteo decu od majke. Tanja Savić je posle četiri meseca ćutanja prijavila svog muža Dušana Jovančevića za otmicu njihovih sinova Maksima i Đorđa! Jovančević bi zbog kidnapovanja dečaka mogao da… »
"Da mi je sa mužem bilo dobro ne bih se vraćala u Srbiju": Tanja otkrila šta se desilo pre nego što je pozvala policiju

"Da mi je sa mužem bilo dobro ne bih se vraćala u Srbiju": Tanja otkrila šta se desilo pre nego što je pozvala policiju

Blic 10.08.2020
Tanja Savić prolazi kroz dramu otkako je njen suprug Dušan Jovančević odveo sinove u Australiju. Najavila je da će zatražiti razvod braka i priznala da je alarmirala policiju i u Srbiji i u Australiji, a sada je iznela još detalja iz njenog odnosa… »

Vesti dana »